Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Korlátozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Korlátozzam ebben?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt. Tanulunk, és egyelőre nincsen lehetőségünk összeköltözni. Az utóbbi 1 év elég nehéz számomra, mert hetente csak pár órát tudunk együtt lenni. Nekem ez kevés, érzem, hogy eltávolodunk, gyakran nincs kedvem a szexhez sem. Már egy éve is beszéltünk róla, hogy ennek nem lesz így jó vége. Viszont autóra gyűjt, ha azt mondom neki, hogy ne dolgozzon, félek, hogy meg fog utálni amiért korlátozom. Mit tegyek?

2018. febr. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korlátozni nem tudod. Felvetheted neki, hogy ne dolgozzon (gondolom szülők eltartanak titeket, szal nem az éhenhalás fenyegeti), ő meg vagy igent mond, vagy nemet. Olyan nincs, hogy majd te eldöntöd és korlátozod.

Amúgy az egyértelmű arany középút (dolgozzon kevesebbet) fel sem merül...?

2018. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kezd elbarátiasodni a kapcsolatotok - értem ez alatt azt, hogy szexuálisan kevésbé vagytok aktívak - akkor az már nagyon nem jó jel. Nekem is hasonló volt a helyzet az utolsó kapcsolatomnál, és az lett a vége, hogy elváltak útjaink.

Az a kevés idő, amit együtt töltötök az havi szinten nagyságrendileg mennyi?

Minőségi az együtt töltött idő?


24/F

2018. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

En ki is vagnalak.


N

2018. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félre értitek ő kérdeztet többször, hogy mit szeretnék, mit csináljon. Nem magamtól tiltanám meg hogy dolgozzon, szerintem nagy hülyeség ha egy kapcsolaton belül megtiltunk valamit a másiknak, nem egymás anyjai vagyunk...

Kevesebbet dolgozni nem tud, hiszen a többi napon órái vannak.

2018. febr. 16. 15:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Hetente szoktunk együtt tölteni 4-5 órát, de ebben benne van az is, hogy ha ittalszik, zuhanyzunk, eszünk, és játszik a telefonján, mert ugye (érthetően) ha munka után jön át, már fáradt.

A másik bajom pont az, hogy sehova nem megyünk. Mert arra már nem marad idő. Illetve van egy társaságunk, akikkel pl nyáron, ha több ideje van együtt szervezünk programokat, de a többi évszakban csütörtöktől kezdve dolgozik a hét végéig.

2018. febr. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!