Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, teljesen el vagyok veszve.


Vasárnap-hétfőn összekaptunk nagyon a barátnőmmel, mert volt egy rossz megjegyzésem a moziban.(drága a perec) Vettem magamnak és neki is, de úgy magára vette, mintha sajnálnám tőle azt a pár forintot, ami természetesen nincs így. Nem ez önmagában a baj, hanem hogy többször volt már, hogy valamire mondtam, hogy drága(én így nőttem fel..), meg ez meg az.


Ezelőtt volt 1-2 rizikós veszekedésünk, az én hibáim miatt. Azokat teljességgel megbántam és változtattam magamon, észrevettem, hogy tényleg taplóságot csináltam.


Most szakított elvileg, miszerint ő megunta, vége, már nem szeret.(vasárnap még teljesen jól kijöttünk egész nap)


Kicsit heves vérmérsékletű lány, ez tény, de 4 napja nem szól hozzám, tiltott, telefont, fb-t, mindent. Ki vagyok akadva nagyon. Ő a mindenem, mindennél jobban szeretem és tisztelem. A sok hiba ellenére ő is engem, és tudom, hogy látja a változást.


Fogalmam sincs mi tévő legyek. Ha zargatom, azzal csak ellököm magamtól.



2018. febr. 8. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na ja zargatni nem érdemes, inkább ő fusson utánad, ha úgy van, és ne te könyörögj neki.

Viszont benne lehet a pakliban, hogy megismert valami másik srácot, vagy másik sráccal szorosabbá fűződött a viszonya, és vele akar kapcsolatot. Vagy ilyenkor szokott még az lenni, hogy valami kamu indokkal vagy bármivel hirtelen kilép a kapcsolatból, meg hogy mondja hogy "már nem úgy szeretlek mint régen" meg blablabla.

2018. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, dehogyis, sosem csalna meg. Teljesen egymáséi vagyunk. Tudom. Ezt nem vonom kérdőre, sosem vontam.
2018. febr. 8. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha már szakított, akkor nem is csal meg...

Én csak azért, mondom, hogy nem minden az aminek látszik, én ezt a saját példámon megtanultam. És bármilyen szendének is tűnik egy csaj, és azt hinné az ember, hogy "ő nem olyan" "ő nem csalna meg" ..de nem a fenét nem.

Nem az ördögöt akarom a falra festeni, lehet hogy nincsen semmi ilyen, de simán benne lehet a pakliban, hogy talált egy másik pasit.

2018. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fuh, tudom, hogy nincsen. Ismerem. Igen, a telefonjában sincs semmi olyan, senkitől, rejtve sem. De nem is ez a lényeg.
2018. febr. 8. 18:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Wow! Drága a perec?

Nem kicsit hisztis a csajod!

Nekem is volt hasonló kaliberű mondatom, ami rosszul esett a páromnak, kb 5 perc alatt túlléptünk rajta. Ennyi.

Ő sosem hibázik? Dehogynem. Csak nem ismerte be.

Hagyd őt.

Tudom, hogy most nagyon fáj. Ez normális. Lépj túl rajta, tudom, sok idő lesz. De hidd el, jobb lesz úgy.

2018. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. Mert én mindig megnézem, mi mennyi, és mérlegelek előtte. De több ilyen megjegyzésem volt az évek alatt, ettől sokallt be, pedig mindig megbeszéltünk mindent.(ezt is vasárnap egyből)
2018. febr. 8. 18:32
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenki hibázik, nyilván.


Nem akarom, nem tudom elfelejteni.


Nem tudok csak úgy kidobni az ablakon 2 évet és 7 hónapot.(pont ma 7. hónap) Minden emléket, minden közös kalandot, mindent...

2018. febr. 8. 18:34
 8/12 A kérdező kommentje:

Ertem miert van kiakadva, csak hogy mutassam meg, hogy nem ilyen vagyok?


Masok agyba-fobe verik a baratnojuket, alazzak, leszrjak, en a kozelebe sem vsgyok ennek, megis itt tartunk. :(

2018. febr. 8. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert te meg egy hülye nőt fogtál ki. Az én pasim is minden vicces dolgon megsértődött, nem lehetett feloldani. legjobb ha szarsz rá.
2018. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hulye, csak heves, es igy van nevelve, hogy naluk nincs onzes, nincs tied/enyem, nincs olyan, hogy draga ez, draga az.
2018. febr. 8. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!