Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy én mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én mindent meg teszek érte, de ő ezt nem képes viszonozni?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik, de nagyon laza munkahelye van, szóval annyira nem megeröltető hogy ne legyen ideje rám. Játék függő, kocka és legtöbb idejét játékkal tölti.

Amit én kapok tőle: együtt alvás, szex de azt sem mindig..pedig működik nagyon köztünk, beszélgetés (úgy hogy sosem figyel rám, mindig játszik olyankor is) sosem megyünk sehova és stb.

Amit én adok: Főzök, sütök szinte mindig(saját költségből), ha beteg ápolom, gyógyszert viszek neki, masszírozom naponta, kiszolgálom, takarítok nála, és hát szeretgetem mert amúgy imádom meg ígyis.. Amikor felhozom hogy nem kapok elég figyelmet és törődést még meg van sértődve hogy miről beszélek??! Szomszédok vagyunk hozzateszem!! Szeretem de néha úgy érzem hogy ő engem nem..

Írjátok véleményt:)) szerintetek hagyjam a p**sába?


2018. febr. 16. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy van a mondás: mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít.


Egyértelmű, hogy nem viszonzott ez a rajongás, én hagynám a francba és keresnék olyat, aki értékel.

2018. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az elsőt
2018. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért ilyen mert az előző kapcsolatában csalódott és nehezen tud nyitni? Mesélte hogy ő nagyot csalódott és ezért lett ilyen savanyú.. Meg szeretném változtatni.. Lehetséges?
2018. febr. 16. 22:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek vagy maguktól változnak, saját belátásuk szerint, vagy sehogy.
2018. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz befejezni... Szeretem és nyugtalan vagyok nélküle :( semmi nem tud le kötni és csak kattogok rajta reggeli ébredéstől egészen az esti lefekvésig ő jár az eszemben.
2018. febr. 16. 23:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer főzz és süss csak magadra,de a kaját előtte edd meg.

Valószínűleg megkérdezi majd,miért nem kap.

Erre mondhatod,hogy talán azért,mert nem segít be se a háztartásba, sehova se jön el veled,stb. Csak azért meg nem csicskázol senkire,hogy fix farok legyen, úgyhogy tessék teperni,ha szeret még egy minimálisan.

2018. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Én azt gondolom, hogy szeret téged, csak ahogy Te magad is írtad, játékfüggő. Ki kéne deríteni, miért menekül a virtuális valóságba. Lehet, hogy mégsem olyan laza az a laza munkahely. Egy kicsit hagyd békén a barátodat. Ne pedálozz ennyire. Nem kell mindig sütni-főzni. Ne takaríts nála. Hagyd, hadd csinálja ő. Helyette érdeklődj a játék felől. Próbáld kideríteni, mit ad neki a játék. A közös programnál állítsd kész tények elé. Szervezd meg a programot, és utána szólj neki, hogy ekkor ide mentek.
2018. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lehet nem kellene ennyire teperjek utána..

Már gyerek kora óta játszik ps4, telefonos és stb játékokkal. Neki a játék a minden és nem is szólok érte inkább. El fogadtam így... Viszont ez hosszútávon nem jó. Családalapitásra nem hiszem hogy alkalmas személy. A munka.. Katona.. Lobalja a lábát és játszik munkaidoben, néha van valami talán 1ora feladat és kész.

2018. febr. 16. 23:40
 9/18 A kérdező kommentje:
Programot?! De még is milyet? Annyira nem egy az ízlésünk :/ És már ígért 3x is programot de nem valósult meg. Csak az otthoni filmezés. (Egyébként hozzá teszem hogy 30 éves)
2018. febr. 16. 23:44
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Neked, mint minden nőnek, bejön, ha egy darab kakiként bánnak veled. Nyugodtan keress mást, majd akkor is olyat fogsz választani, aki nem becsül meg kicsit sem. És ha jön majd egy srác, aki hasonlóan odaadó lesz veled, mint te ezzel a kurrens szerencsétlennel, jól bemankópasiztatod, aztán friendzone, és végül kuka.


Jöhetnek a mínuszok!

2018. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!