Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogadjam el hogy 6 év után el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el hogy 6 év után el hagyott vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
27/F
2018. febr. 17. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2018. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mire vagy kíváncsi?
2018. febr. 17. 16:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha ő elhagyott, biztos okkal tette, magyarul már nem kellesz neki. Akkor miért küzdenél? Azt addig lehet, míg tart a kapcsolat.
2018. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Úgy érzem tudok változni abban amit el szúrtam (sok veszekedés) de nem tudom hogy hódítsam vissza stb vagy hagyjam menni
2018. febr. 17. 16:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Hagyd menni. Semmi értelme magad mellett tartani valakit, aki téged nem akar.

Kezdd magad túltenni rajta végre.

2018. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó, könnyű ezt mondani csak nem tudom hogy hogy. 6 évig mindennap együtt voltunk minden rá emlékeztet stb
2018. febr. 17. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:

A szeretet egy megnyilvánulása az elengedés, ha a másik úgy dönt. Akit igazán szeret az ember, azt (ha beledöglik is) de elengedi, ha menni akar.

Nem kényszerítheted, csupán az elmúlt idő, meg a saját ragaszkodásod miatt. Rohadtul fáj, de el kell fogadni és tiszteletben tartani a döntését. Tanultatok egymástól mindketten, előre felé kell tekinteni.

2018. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig rendben is van csak nem tudom hogy kezdjek neki. Próbáltam el felejteni de nem megy. Nekem nem volt senkim csak ő
2018. febr. 17. 17:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

rá fogsz döbbenni, hogy ez nem a te döntésed. Nincs ilyen, hogy hagyod elmenni, olyan van, hogy a kínlódást tudod lerövidíteni, az övét is, de legfőképp a magadét.


Ugyanis ő menni fog, ha elfogadod, ha nem. Lehet, hogy tesz pár kört veled még, mert kikönyörgöd, kihisztized, de egy párkapcsolatban, egy "szerelemben" nincs ilyen, hogy küzdjek érte, pláne nem 6 év után.


Már nem akar veled lenni, már nem szeret. Ezen nem tudsz változtatni, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem. A válasz tehát az, hogy fogadd el minél hamarabb, mert bár azzal ámítod magad, hogy van, valójában nincs más választásod, hisz ennek vége. Ennyi. Kuka.


Ehhez idő kell, sok idő. A legjobb tipp, amit adhatok, hogy élj aktívan, tölts minél kevesebb időt otthon egyedül. Kezdj el tervezgetni, először kicsiben, aztán egyre nagyobb álmokat szőve.


Üdv,

valaki, aki pár hónapja ugyanebben a cipőben járt, csak 11 év kapcsolat után.

2018. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, nem megy egyik pillanatról a másikra, de addig is kösd le magad, tereld el a figyelmed, sportolj, zenélj, kirándulj, olvass, menj többet el a barátokkal. Ha hergeled saját magad, úgy csak rosszabb lesz, szóval a felejtés is melós, te is kellesz hozzá, és jó adag önfegyelem.
2018. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!