Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában nem nagyon akar szexelni. Megfigyeltem, hogy ugyanennyi ideje nem nagyon vágja le a szőrzetét odalent. Direkt csinálja, azt hiszi, hogy akkor majd én sem akarok szeretkezni?

Figyelt kérdés
Amíg aktívan szeretkeztünk mindig vágta odalent, vagy legalább nem volt nagyon nagy, csak borosta. Egy ideje nincs kedve a szexhez, mindig azt mondja fáradt. Amióta nem nagyon szexelünk nem vágja rendszeresen. Arra gondoltam, hogy direkt csinálja, hogy ne akarják szexelni. Hiába kezdeményezek nem akar, kérdeztem mi a baj, mondta h semmi, minden rendben, 8 hónapja van ez. Mondtam neki egyszer h szeretem ha nincs szőrzete ott lent, azt mondta neki is tetszik h kB ennyi. Volt h mondtam is ha macerás, segítek levagni. Nem tudom mit tegyek.22 éves vagyok, ő 27

2018. febr. 18. 10:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
A szeretője szőrösen szereti.
2018. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#10

Kipróbáltam már ezt is. Egyszerűen mondja, hogy nincs kedve, és fáradt és mondja, hogy ne haragudjak.

2018. febr. 21. 11:50
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Az én csajom akkor is szexel ha lehúzott egy 12 órás műszaköt. A fáradtság csak kifogás.
2018. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöldkezecske mindenkinek.
2018. febr. 22. 18:25
 15/20 A kérdező kommentje:

Érdekes, most ahogy kezdem les@@ni,hogy mit csinál, mikor, milyen volt a napja, akar-e szexelni stb., elkezdett rám mászni. Úgy tűnik, ha az ember seg@@ej, akkor az bejön a csajoknak. S elkezdett kérdezgetni h van-e valakim, tetszik valaki más?

Most komolyan? A utóbbi 8 hónapba te perem mint egy hülye s most jön ilyenekkel? Mintha én nem akartam volna szeretkezni??

2018. febr. 24. 18:04
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem inkább önbizalom hiánya van. Ha tudod kicsit túrbózd fel az egóját és magátol megfog szabadulni a szőrtől és ő fog rád mászni. Az, hogy ilyeneket kérdez, hogy van e valakid, vagy más tetszik e az is ebből fakad, hogy nem biztos magában, hogy ő tényleg jó nő.
2018. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
Tehat ha egy no nemakar szexelni akkor a parjara unt. Ja jo oke! Koszi hogy elmondjatok mit erzek :DD
2018. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Legyél szőrszálhasogató.:D
2018. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
mi lett veletek?
2021. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel, mi lett veletek.
2023. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!