Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne? Miért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden leírni, de teljesen össze vagyok zavarodva.

Egyszerűen nem érzem magam fontosnak. Tegnapi ill. mai példa: tegnap egész nap dolgozott, nem igazán beszéltünk, de este írt, hogy végez, megy haza. Én válaszoltam, amit azóta se látott, így értelemszerűen nem is válaszolt eddig a percig sem.

Szarul esik. Ez nem az első eset, mostanában elég gyakori. Nem tudom mit tehetnék, mert szeretem, és nem vagyok az a típus, aki könnyen feladja a kapcsolatát ha jön egy kis probléma. Szeretem megbeszélni a dolgokat, és addig húzni mindent, amíg tényleg ki nem derül, hogy menthető-e még, vagy elég a fáradozásért. Két ilyen beszélgetésen már átestem vele, de úgy tűnik nem változik.

Ne értsetek félre, én tudom mennyit dolgozik, és megértem. De egy mondat is számít, vagy 10 perc telefon. Nem azt várom el, hogy 0-24 velem foglalkozzon, hiszen nekem is van életem, munkám, barátaim, így tiszteletben tartom, hogy neki ugyanúgy van élete. De ez már tényleg sok, és eljutottam arra a pontra, hogy fogalmam sincs mit tegyek, mi lenne a legjobb, hiszen szeretem. De hiába szeretem, ha ezt nem érzem viszont.

Mindig minden erőmmel azon vagyok, hogy minden jó legyen és működjenek a dolgok, de egyszerűen elfáradtam és tanácstalan vagyok.

(És ez nem egy olyan dolog, hogy nincs probléma és kreálok egyet, mert ez önmagában A Probléma és másfél hónapja tart ez a dolog.)


Ti mit tennétek a helyemben? Mi lenne a legjobb megoldás?

Soha nem szakítottam még senkivel, most először gondolkoztam el azon, hogy mi lenne, ha...? De nehezen visz rá a lélek, holott lehet, hogy nincs is értelme tovább kitartanom és küzdenem, ha ő nem így tesz.



2018. febr. 18. 14:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kerek*
2018. febr. 18. 21:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Mit csinàlhat nem tudod?
2018. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugyanez a helyzet. Ugy erzem, az alapveto figyelmet es torodest sem kapom meg a paromtol. Nalunk is volt olyan, hogy masfel napig egyaltalan nem tudtam rola egy buli utan, még a telefonja is ki volt kapcsolva, vegul az anyjat kellett felhivnom, hogy el e még a kedves parom, es kiderult, hogy annyira kiutotte magat, hogy amiota hazaert csak alszik. Millioszor beszeltem mar vele ezekrol, es nekem is mindig azt mondja, hogy igazam van, jobban figyelni fog, stb. Bar alapbol nevetsegesnek tartom, hogy konyorogni kell valakinek a figyelmeert. Ilyen soha nem volt egy kapcsolatomban sem. Egyebkent tudom, hogy szeret, csak sajnos a maga modjan. Ami nekem nem annyira megfelelo. Es en is hazisarkany vagyok mellette.
2018. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit csinálhat.


Utolsó, akkor neked is kitartást! Úgy tűnik egyre többen vagyunk így ezzel. Sajnos hosszútávon nem jó ez így, és én utalok a hisztis házisárkány szerepébe kerülni, éppen ezért érdemes fontolgatni, hogy van-e így értelme tovább... Én egy nyugodt nő vagyok alapjáraton, de ehhez már az én idegrendszerem is kevés.

2018. febr. 19. 16:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyedül te vagy a hülye hogy foglalkozol vele.
2018. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!