Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok a párom lassan 22 éves férfi. 4 hónapja vagyunk együtt. Tudom nem sok idő. 1 évig udvarolt nekem küzdőt értem. Nagyon romantikus , udvarias , figyelmes. Érzem tudom , hogy nagyon szeret. Én viszont nem szerettem. Minden megfelel a baráttomal , de egyszerűen nem tudom neki mondani , hogy "szeretlek" nagyon nem is érzem átt.

4 eve volt egy majdnem egy éves kapcsolatom. Az exem se tudtam szeretni az elején, kelett 6 hónap mire igazán éreztem a szerelmet.

Ez engem nagyon zavar. A jellenlegi férfi az életemben minden téren megfelell , de bűnntudatom van és borzasztó a szemébe nézni " érzések " nélkül.

Mit tudtok tanácsolni ?



2018. febr. 18. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még nem találtad meg az igazit.
2018. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt nem akaratból csináljuk. Olyan ez, mint egy vicc, ha nem nevetsz magadtól, izomból már nem megy, vagy nem ugyanaz.
2018. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És igen valószínűleg másfajta emberekkel is kellene ismerkedned és odafigyelni magadra, hogy kitől ugrik meg a pulzusod.
2018. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Vele barátként nagyon jó volt a kapcsulatunk. Most is jó csak más. Közelebbi ismerőseim azt mondják , hogy majd ki alakul. Én ilyen típus vagyok. Igazuk van ? Vagy "rossz" férfit választottam és ha szerelemes lennék két hónap múlva akkor az nem lenne az igazi érzelem csak a megszokom , hogy vele vagyok és azért fogom érezni amit ?

2018. febr. 19. 06:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz...


Annyival még kiegészíteném, hogy a jelenlegi kapcsolatodat, szerintem ideje lenne lezárni. 4 hónap elég hosszú idő ahhoz, hogy ha ebből szerelem lesz, akkor kialakuljon...ebből nem hinném, hogy az lesz, figyelembe véve azt a tényt, hogy 1 évig udvarolt neked, vagyis majdnem 1,5 éve "várjuk", hogy meginduljanak benned az érzések...

Engedd el őt, sok idő ez a fiatalságából ahhoz, hogy felesleges köröket fusson...

Te meg bátran ismerkedj, mozdulj ki, hidd el bőven lesz olyan, akitől úgy beindulsz, hogy leereszkedik a szemedre a rózsaszín köd! :)

2018. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Igazad!

2018. febr. 20. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
De próbálj tényleg úgy ismerkedni, hogy azzal aki tényleg vonz. Ne azt aki elvileg kellene, hogy vonzzon. és ne azt akit csak te vonzol.
2018. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!