Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 eve nem szeretkeztel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 eve nem szeretkeztel a pároddal, mit tennél?

Figyelt kérdés

1 es 2honapja van barátom, de még nem feküdtünk le, mert prosztatagyulladása van, így nagyon nagyon hamar elmegy. Nagyon szeretem, minden klappol.

Kezelik őt, szed antibiotikumot hónapok ota,de semmi.20eves. Mit tegyek?



2018. febr. 19. 00:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát minimum rárántanék. Ja várj, azt amúgy is.
2018. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Es rantanad egesz végig, amig nem lesz jo?
2018. febr. 19. 00:17
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Még azután is.
2018. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem már egy hét után gyanús lenne, nemhogy egy év leforgása után kezdjek ráeszmélni, hogy basszus, nem szexeltem. :o
2018. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

És ez jobb lesz, vagy marad így?

Nehezen bírnám ki, de más van , így értem oral vagy ilyesmi.

Az én exemmel sem volt szex, várni akart a tökéletes alkalomra /Wellenes hétvégére/ de oral az volt azaz ő csinálta nekem. Szó...

Szerintem én nem maradnék vele..:( és én ilyen helyzetben nem is szeretnek barátnőt...:(

2018. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok orvos, de amit egy év alatt se lehet kikezelni az a rák. Pancser a srác és ezzel a rossz dumával leplezné.
2018. febr. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyen nincs. Nincs olyan hogy egy sima gyulladást ne lehetne kikezelni ennyi idő alatt. Itt valami kamu van.
2018. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Van egy-két zavar a történetben! 1 év 2 hónapja van prosztatagyulladása? Azóta nem tudták kikezelni? Ha még nem volt szex, honnan tudod hogy hamar elmegy? Ugyan mi klappolhat még olyan nagyon ebben a korban, amikor a szex csaknem az első helyen szokott lenni a fontossági sorrendben?
2018. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Senki sem szedhet egy év 2 hónapig antibiotikumot. Max egy hétig szokták ajánlani akármire. Már halott lenne, ha ennyi ideje valóban szedné.


Akkora egy hazug, hogy csak na. Láttál valami orvosi papírt a gondjáról? Ismerősi körben előfurdolt, hogy a férfi rákot hazudott be, aztán teltek a hónapok, a haja is megvolt mindig, le sem fogyott, meg sem halt, nem is műtötték meg soha.. aztán végre a nőnek is leesett, hogy ez kamu.


Szerintem vagy nagyon pici a farka, vagy meleg, vagy aszexuális.


Kérd el az orvosi papírjait.

2018. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos tényleg van ilyen krónikus prosztatagyulladás, nagyon nehéz kezelni. :( esetleg menjen el több orvoshoz is.
2018. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!