Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom messengerében félreérthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom messengerében félreérthetetlen beszélgetést találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma nyomkodtam a telefonját, kíváncsiságból megnyitottam a messengert és ott egy másik fiúval félreérthetetlen üzeneteket váltott, mint pl "Ma nem jó, kedden tíztől jó, holnap gyere" stb... Ami biztos at az, hogy nem találkoztak. Ez tuti. A párom állítja, hogy nem ő írta neki az üzeneteket, hanem valaki feltörte a facebookját. A srác nem tudta, hogy van barátja. Mi a fenét csináljak?
2018. febr. 19. 10:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts. Nehogy bevedd ezt a kamut... Ennyire nem lehetsz naiv.
2018. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

Azért azt is jó lenne tudni,hogy ez a fiú mondjuk nem egy barátja,haverja?


Bár az a tény,hogy azt kamuzta,hogy feltörték a facebookját támasztja alá,hogy ez bizony nem egy haverja. Add ki az útját,mert nem elég,hogy meg akar csalni,de lebukás után is hazudik.. Ennél mélyebbre nem süllyedhet..

2018. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Volt valami szexuális tartalma is az üzeneteknek? Mert amit leírtál, az az ég világon semmire se bizonyíték. Bár az tuti, hogy kamuzik, ráadásul elég bénán...
2018. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Én azért úgy szerveztem a programom, hogy "megfellebbezhetetlen" bizonyítékom legyen, tehát lássam a hűtlenséget. Most már ez mindegy.


Amit írtál az bármi lehet. Múlt héten a párom füle hallatára mondtam azt egy közös barátunknak, hogy "holnap 10-kor akkor szedj fel!" Ennyiből még simán lehet rosszra gondolni. Közben pedig csak együtt mentünk edzésre.


Az viszont igaz, hogy a feltörték a facebookom elég gyenge kifogás bármire is, viszont megszorongatni akkor tudod, ha szembesíted a tetteivel. Tehát lebuktatod.

2018. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Sajnos volt... de azt inkább nem szeretném leírni.. nagyon rosszul vagyok, émelygek meg hányingerem és hasmenésem is van azóta..


Beszeltem a sráccal az ő messengerén, mintha ő lennék. Kérdeztem tőle, hogy biztos-e benne, hogy a párommal beszélt messengeren. Azt mondta igen. Bő félóra múlva beszélek a gyerekkel telefonon megpróbálom mégjobban leinformálni. Nem haragszok a másik srácra, nem tudta hogy van barátja a páromnak. Mivel még ezt se mondta el neki. Nagyon le vagyok törve, közös jövőt tervezgettünk.... amúgy 33 évesek vagyunk.

2018. febr. 19. 10:28
 6/49 anonim ***** válasza:
18%
Lapát. Mondanám, hogy találsz jobbat, de... Férfi vagy, szóval reálisan 1-2-3 év nő nélküli szenvedés következik. Bocsi, ismerem az érzést.
2018. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%

A párom állítja, hogy nem ő írta neki az üzeneteket, hanem valaki feltörte a facebookját.....😭

JAJJJ DE HÜLYÉN DUMA, TE EZT ELHITTED!!!!?????

Szerzed v ki azzal szórakozik , hogy foltori mások messenger, Wiber üzeneteit hogy értelmetlen üzeneteket irkaljon, ráadásul a beszélgetés az PÁRBESZÉD,....

pl "Ma nem jó, kedden tíztől jó, holnap gyere" stb...

Téged megcsaltak 100%.... csak meg nem tudod, de meg le sem eset... sajnálom.

2018. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
13%

Ha barát ok, legyen. De akkor nincs mitől félnie....miért nem bálja , váltotta be??!!

Én is kavezom lányokkal , nem titkolom és el is mondom, mert nincs mitől tartani, felni a paromnak. Ennyi,....

2018. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Beszéltél a csávóval azóta?

Hogy mit csinálj, arra szerintem te is tudod a választ... minél előbb szabadulj meg tőle!

2018. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem a sráccal kb félóra múlva ér rá. Istenem.. pedig mennyire szeretem :( :( Közös gyerekről meg közös életről beszeltünk :( :( Mivel érdemeltem én ezt??? :'(
2018. febr. 19. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!