Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy hozakodnátok elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy hozakodnátok elő ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt ő 31F én 24N. Kapcsolatunk eleje óta nagyon kevés a szex. Eddig elvoltam, de most már kezdem hiányolni. Egyszerűen nincs szenvedély a kapcsolatban szinte csak szeretet. Úgy érzem fiatal vagyok még ehhez. Megszeretném ezt beszélni vele, de közben meg nem szeretném elveszíteni. Álandóan az van a fejembe, hogy mi lesz ha azt mondja, hogy ő ilyen és nem tud ezen vároztatni. Félek szóbahozni az egészet.
2018. febr. 19. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez a kapcsolat is hamarosan a végéhez ér. Hiába a szeretet ha a szex nem jó. Beszélj vele de ha nem változik (ami elég valószínű) akkor gondolkozz el a szakításon.
2018. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy ha azt a választ kapod, hogy ő ilyen, és nem tud rajta változtatni, akkor akarod-e vele tervezni a jövődet?

Nagyon különböző a szexuális igényetek, hosszú távon nem igazán szokott működni.

2018. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Mit vársz egy majdnem középkorútól? Innentől kezdve ha együtt is maradtok, csak egyre kevesebb lesz a szex, 10 év múlva már fel se fog állni neki normálisan. Keress egy aktív, huszonéves, értelmes férfit. Én már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de nekem se kéne 30-as férfi.
2018. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom 30, mégis minden nap.csináljuk, ha tudjuk.

Mondd meg neki, hogy neked ez így kevés. Lehet h az hiszi, neked se kell több

2018. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Tudnám csinálni napi többször egy-két hétig kiégés nélkül, de az ideális nekem olyan heti 4-6 alkalom. Ha azt mondod neki, hogy cica, heti kétszer minimum csinálj meg és azt mondja nem megy, akkor ott valami komolyabb baj van. Páran itt tévesen feltételezik, hogy egy 30+os ember egy lerobbant vénember, de higgyétek már el, átlagban ez nagyon nem így van.

31/f

2018. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

itt legfeljebb azt lehetne megbeszélni vele,hogy menjen el vérvételre ahol a tesztoszteron szintet is megnézeti.

és ha normál érték alatt van neki,akkor kivizsgálni az okát aztán pótolni.

2018. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha félsz,ha nem de szerintem itt nincs más megoldás minthogy megbeszéld vele.


Jó vège amugy se hiszem,hogy lenne ennek igy hosszútávon!

2018. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És amikor volt vagy van valami akkor legalább szakszerű?

Persze sejthető a válasz.

Gondolom már akkor is uncsi és igazából semmi extra nem volt benne. Meg benned se.

Hogy úgy mondjam..

2018. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszélned kell vele erről... Ha nem megoldható a probléma, akkor jobb ha minél előbb elgondolkozol, hogy így is akarod-e folytatni a kapcsolatot. Ha pedig megoldható a dolog, akkor szintén jobb minél előbb megdumálni.
2018. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!