Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre hozható egy el mérgesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre hozható egy el mérgesedett kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sokat kötözködtem vele meg én hülye üvöltöttem. Azt mondta elhidegült az utóbbi időben azt sem várta hogy hívjam stb. Szerintetek sok munkával helyre lehetne hozni? Rá jöttem a hibáimra és hogy mindennél jobban szeretem 5,5 éves kapcsolat volt vele
2018. febr. 19. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök javítani akar, akkor meglehet. Beszélj vele arról, hogy helyre szeretnéd hozni, és ha belemegy, változtass. De nyilván nem ok nélkül kiabáltál. Neki is tennie kell érte.
2018. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kíméld meg őt magadtól. Persze ilyenkor már változnál, amikor végre összeszedte magát, és kilépett ebből a kapcsolatnak csúfolt fosból. Járj el dühkezelésre és illemtan órákra, ahol megtanítanak az alapvető viselkedési normákra. Az ilyenek nem változnak, csak szólok. Ha annyira "szereted", hagyd békén, hadd legyen boldog.
2018. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el mindenki változik. Nem szánt szándékkal csináltam, mentális betegségem van/volt amit már igyekszem kezeltetni
2018. febr. 19. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, ha mindent szó tagol tan írsz, teljesen más lesz az ért elme.
2018. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-essel nagyon nem értek egyet. Egy ember 1 év alatt oly mértékben meg tud változni, hogy rá sem ismersz. De egy esemény is képes megváltoztatni, rádöbbenteni valakit olyan dolgokra amitől megváltozik a véleménye, és ezáltal lassan a gondolkodása is.

Vagy szerinted az emberi fejlődés miben áll?

Ha egyáltalán hiszel ilyenben... mert kétlem.

Illetve ha egy ember hibázott, menjen meghalni? Ez is tipikus olyan fajta lemondás, vagy lehurrogás, amikor szeretet nélkül osztod a tanácsokat.

Ilyen alapon téged is végleg le lehetne írni, mert empátia és tapasztalat nuku, mondhatnám azt is ha a te fejeddel gondolkodnék, hogy nem is lesz soha. Így le vagy írva... mehetsz meghalni, ha magadból akarsz kiindulni. Mert vége, nincs javulás. Elrontottad.

2018. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!