Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy időt szánok az édesanyámra is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, de édesanyám is mindig fontos lesz számomra. Egyedül maradt terhesen, teljesen egyedül nevelt fel. Nagyon becsülöm ezért. Jó a kapcsolatunk, bármit elmondhatok neki. Néha elmegyünk színházba,étterembe,strandra,stb... Nem érzem úgy, hogy elhanyagolnám a barátnőmet. Ilyen programokra is hívom, de akkor az a baja, hogy nem az anyámmal akarja tölteni az idejét. Nagyon rosszul esik ez nekem, igyekszem a kedvében járni.

Én 29f ő 21l



2018. febr. 18. 12:56
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
75%
mert féltékeny
2018. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem úgy érezheti, hogy nem ér édesanyád nyomába. Magyarázd el neki, hogy a két szeretet nem összehasonlítható. Hátha változik egy picit a helyzet...
2018. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran van ilyen programod anyukáddal? Milyen gyakran találkozol a barátnőddel(nem csak estére)?
2018. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát istenem ki is mondja te$ám mit nem értesz? Nem anyáddal akar hármas randizni. Kicsit gáz is ez, ha folyamat ez van. Nem a törődés a gáz, hanem hogy sokszor csak hármasba mehet a program. Hát dikk...
2018. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Viszed a barátnődet külön is ilyen programokra legalább olyan gyakran mint édesanyádat? Nagyon szép dolog hogy ennyire közel álltok de ennyi idősen már illene leszakadni róla kicsit, és a barátnőddel saját családot alkotni, még akkor is ha egyelőre nincs tervben a gyerek.

Ha őt csak akkor hívod étterembe, színházba amikor te úgyis mennél anyukáddal és "egye fene hát akkor gyere te is, elférsz ott"akkor harmadik keréknek érzi magát mellettetek, másodrangúnak. Anyukáddal fix a randi, ő meg vagy ott van, vagy nem, mindegy igazából. Ez hosszú távon rettentő bántó tud lenni.

2018. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, légyszi árnyald a képet egy kicsit, mert így csak találgatni tudunk.
2018. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal kb. heti egyszer csinálok programot. Ezen kívül még heti egyszer eljön hozzám vagy én hozzá. A barátnőmmel heti két-háromszor találkozom.
2018. febr. 18. 13:49
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Azt még mindig nem fejtetted ki, hogy mennyi időt és mit tartalmaz a heti 2-3 találkozó anyuddal és barátnőddel is...
2018. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így, hogy heti egyszer programot csináltok, és azon kívül heti egyszer elmegy hozzád anyukád (vagy te őhozzá), ez így egy kicsit sok, szerintem.

Mondjuk hetente egyszer meglátogatnád, (vagy ő menne hozzád), és két hétben egyszer csinálnátok házon kívüli programot anyuddal, szerintem így lenne elfogadhatóbb. (De ez csak az én véleményem.)

2018. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor magyarul heti 2x anyukáddal vagy, heti 2-3x pedig a barátnőddel. Ha összeköltöznétek, akkor is így lenne?
2018. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!