Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még szereti a régi barátnőjét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szereti a régi barátnőjét? Rákérdezhetek?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal 5 hónapja vagyok együtt (október eleje óta) és december elején derült ki, hogy a régi barátnőjével még a profilképe fent van Facebookon, de senki nem láthatja. Annyira nem is zavart, de tudom, hogy nem az a csaj volt az utolsó barátnője. Talán nem szép dolog, de utána néztem a csajnak és láttam, hogy a barátom legtöbb képét likeolja Facebookon, de van kép amit imád is. Nem beszélve arról, hogy instagramon midnek képét "likeolja" bármi is az. Bevallom zavar és rá szeretnék kérdezni. Szabad? Azt mondta, hogy nem beszélnek. De kitudja..

21/L

Nem akarok egy olyan férfit, aki a régi barátnőjétől akarna valami, ha annak nem lenne pasija...



2018. febr. 15. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ez a viselkedés a részedről nagyon gyerekes. A felnőttek simàn meg tudják az ilyen jellegű problémáikat is beszélni egymással. Neked is csak annyit kell(ene) tenned, hogy a pasid elé állsz, hogy "Hé, Jóska! Feltűnt, hogy a Gizi mai napig elég intenzíven követi a mindennapjaidat. Engem ez zavar." Aztán majd a reakciójából sok mindent le fogsz tudni szűrni.
2018. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nem a csaj követi őt, hanem ő a csajt.

2018. febr. 15. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En elertem 22 evesen mar arra szintre hogy nem nezegetunk , nem lajkolgatunk mas noket ha kapcsolatban vagyunk . Mara lassan 26 leszek , igaz szakitottak velem , de ennek ellenere most sem lajkolgatok senkit . Az viszont elvartam mindig is ha en nem csinalom ezt akkor a masik fel se . Amugy nem muszalybol nem csinaltam , csak nem erdekelt , nem akartam mast , elkoteleztem magam es az azt jelenti hogy nekem o volt az egyetlen . Huseges ferfiakat is hagynak el a nok tehat orodogi dolgok ezek .
2018. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég tiszteletlen dolog veled szemben hogy másokat likeolgat meg "imád".... Sosem értettem, ha valaki kapcsolatban van, ez mire jó. Mibek csorgatja a nyálát, meg csúszik mászik.Ez szerintem felhívás keringőre.Azt jelzi hogy még mindig érdekli.Én a helyedben szólnék a baengemnak, hogy döntse el mit akar és ne alázzon ezzel engem.
2018. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baengemnak=barátomnak.Elnézést a hibákért!
2018. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Semmi gond :)

2018. febr. 15. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Bőven nincs rajta túl, ha ennyire próbálkozik még nála, hogy szivecskézi. Valószínűleg csak jobbhíján van beled. Sajnálom
2018. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan! Majd a reakcióiból (jó esetben) látni fogod, hogy mi van.
2018. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én picit ellent mondok a többieknek: több exemmel is szoktuk like-olgatni egymás képeit, posztjait. Sőt, még beszélünk és találkozunk is néha. Nem feltétlenül jelent bármit is. Szerelmes vagyok páromba, ők is az övéikbe, csak nem haraggal váltunk el. Egy like nem feltétlenül nyálcsorgatás... Sokszor programötleteket is megosztunk a másikkal, kupon linkeket küldünk, és mindenki megy rá a saját párjával kettesben.

De hozzá kell tenni, valóban nem általános, hogy szakítás után képesek az exek emberszámba venni a másikat. Ha nagyon zavar, kérdezz rá, szabad, nem tiltja semmi. Arra figyelj, hogy ne vádló legyen a hangsúly. Ne számon kérd, inkább azt hangsúlyozd, hogy elbizonytalanít, amikor ezt észrevetted, és megerősítésre vágynál. Senki nem szereti, ha gyanúsítgatják, ellenben az értelmesebbek megértik, ha valami rosszul esik a másiknak.

2018. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!