Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja azzal ha netre feltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja azzal ha netre felteszek magamról pár képet?

Figyelt kérdés

Van rólam pár darab kép insagrammon. De nen kihívó egyik sem. És nincsen rajtam smink vagy szexi ruha és nincs rajta 5millió filter és stb. Van 4832 követőm. És ez a barátomat nagyon zavarja. De leginkább,hogy sok férfi belájkol. Ezek közül rengeteg embert ismerek. Két évig kint tanultam külföldön és onnan rengeteg barátra tettem szert. Hat éve focizom is és mellette úszni járok ahol szintén sok ismerősöm van. Szóval sok embert ismertem meg így az évek alatt. Senki nem ír 'olyan' kommentet ami bántó lenne vagy undorító,flörtölős duma. Facebookon is hasonló a helyzet. És nem élem a neten az életemet. Alig pár kép van rólam és minden privát!! A barátom meg megjegyzéseket tesz, morog, meg minden. Kezd nagyon idegesíteni!! Tudom,hogy ez apróságnak tűnik,de heti 1x biztos felhozza a témát és őrület. Azt is megkérdezi,hogy kivel beszélek? Van aki tettszik? Miért lájkoltam ennek a pasinak a képét? És az övét? Stb. Elegem van ebből. Felnőtt emberek vagyunk,de ilyen hülyeség miatt van feszkó. Hogy értessem meg vele,hogy ne reagálja ezt túl?


N/24 F/28


2018. febr. 19. 21:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon privát lehet közel 5 ezer emberrel :D.
2018. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen betegesen kisebbségi komplexusos emberrel nem lennék együtt, de ha te szeretsz szenvedni, hajrá.
2018. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Belinkelnéd az insta profilt?
2018. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Évek alatt lett ennyi. Sokáig nem volt privát. Valamint ez úgy működik,hogy privát a fiókom. Belehet követni de a képeimet csak azután láttja,hogy elfogadtam a felkérést.
2018. febr. 19. 21:45
 5/24 A kérdező kommentje:

Szóval addig semmit nem látni az instagrammomból amíg nem igazoltam vissza az illetőt.


Bocsi nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést.

2018. febr. 19. 21:46
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem azért írtam, hogy muti az instád, mert ismerkednék. Azért írtam, mert látni lehetne, hogy milyen a profil. Lehet, hogy neked úgy tűnik, hogy tök átlagos, de lehet, hogy külső szemlélőként tök másnak tűnik.
2018. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem érted. Semmit nem látni egy privát instagrammból.
2018. febr. 19. 21:52
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

"Felnőtt emberek vagyunk"


Akkor minek mutogatod magad 5000 embernek?

2018. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja igaz! Bocsánat hagyjuk is:)))) ez a gyakori. Itt gáz ha valaki használja ezeket az appokat.
2018. febr. 19. 21:53
 10/24 A kérdező kommentje:
Különben meg szeretek feltölteni magamról képeket. Ez nem bűn szerintem.
2018. febr. 19. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!