Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja azzal ha netre feltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja azzal ha netre felteszek magamról pár képet?

Figyelt kérdés

Van rólam pár darab kép insagrammon. De nen kihívó egyik sem. És nincsen rajtam smink vagy szexi ruha és nincs rajta 5millió filter és stb. Van 4832 követőm. És ez a barátomat nagyon zavarja. De leginkább,hogy sok férfi belájkol. Ezek közül rengeteg embert ismerek. Két évig kint tanultam külföldön és onnan rengeteg barátra tettem szert. Hat éve focizom is és mellette úszni járok ahol szintén sok ismerősöm van. Szóval sok embert ismertem meg így az évek alatt. Senki nem ír 'olyan' kommentet ami bántó lenne vagy undorító,flörtölős duma. Facebookon is hasonló a helyzet. És nem élem a neten az életemet. Alig pár kép van rólam és minden privát!! A barátom meg megjegyzéseket tesz, morog, meg minden. Kezd nagyon idegesíteni!! Tudom,hogy ez apróságnak tűnik,de heti 1x biztos felhozza a témát és őrület. Azt is megkérdezi,hogy kivel beszélek? Van aki tettszik? Miért lájkoltam ennek a pasinak a képét? És az övét? Stb. Elegem van ebből. Felnőtt emberek vagyunk,de ilyen hülyeség miatt van feszkó. Hogy értessem meg vele,hogy ne reagálja ezt túl?


N/24 F/28


2018. febr. 19. 21:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%

Én mondjuk csak Facebookon vagyok fenn, de én is külföldön élek, rengeteg emberrel találkoztam itt-ott, akikkel bejelöltük egymást. Viszont én rendszeresen átnézem az ismerősöket, és azokat, akikkel pl. egy rendezvényen találkoztam, mert ismerős bemutatott, de azóta semmi kommunikáció, sőt már a kózös ismerőssel sem tartom a kapcsolatot, mert máshová költöztem, őket törölni szoktam. Csak mert valakivel egyszer évekkel ezelőtt váltottam 3 mondatot, attól még nem olyan szintű ismerős, hogy kövesse az életem eseményeit. Ugyanígy törlöm azt is, akivel pl. 7 éve nyelvsuliba jártunk egy csoportba pár hónapig, de nem voltunk különösebben jóban, és azóta nincs kommunikáció. Semmi értelme az ilyen ismerősöknek, sokuk évek óta nem is posztol semmit a Facebookra.


8 éve vagyok külföldön, van ismerősöm koreai, bolíviai, amerikai, üzbég is. De az ismerőseim teljes száma alig haladja meg a 200-at, és még így is jó ha a felét érdekli ténylegesen, hogy mi van velem. Az 5000 szerintem is sok. Nem mondom, hogy redukáld le 200-ra, de egy alapos szelektálás ráférne. Szerintem a barátod is megenyhülne, ha elmondanád, hogy átnézed, és csak a tényleges ismerősöket tartod meg követőnek.

2018. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez elég beteg, hogy aki kapcsolatban van az nem használhat facebookot, instagrammot, és a párjával kell foglalkoznia állandóan szerintetek. :D ez mi már? Elég unalmasak lehettek. :D
2018. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látom, Kérdező, hogy te nem véleményeket vártál itt a kérdésedre, hanem valójában ide is lájkokat jöttél gyűjteni, mint az instán. Vagyis megerősítést vártál, hogy te szuper vagy és mindent jól csinálsz, és hogy azt mondjuk neked: igazad van és a barátod mindenben a hibás. Ha pedig valaki nem ért ezzel egyet, akkor ki vagy akadva. Vajon elgondolkodtál már úgy igazán mélyen azon, hogy az egykori haveroknak, ismerősöknek miért is kell megmutatnod, hogy aznap melyik dresszt vetted fel az uszodában? Hogy miért van a lájkokra valójában szükséged? Nem lehet hogy igazából önértékelési zavarod van, és hogy a te szuper életed talán csak egy hatalmas buborék, és rettegsz hogy egyszer kipukkad? Amúgy meg elmondom, hogy az az ötezer külföldi férfi nem a barátod (a barátod itt van és aggódik, hogy mi történik veled), hanem nyálukat csorgató pasik, akik lájk közben azon merengenek, hogy öcsém, de meghú.tam (vagy hú.tam volna) anno ezt a kis kelet-európai csajszit. Tényleg ez okozza neked a legnagyobb örömöt?
2018. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
10%

Tiszta hülyék az emberek komolyan mondom...szánalmas.

Nekem csak facebookom van, de még oda sem töltögetek fel képeket, nem posztolgatok stb., nem nagyon használom, de még így is azt mondom, hogy neked van igazad. Az ilyen alkalmazások erre lettek kitalálva, hogy meg tud osztani a gondalataidat, véleményedet, élményeidet stb. másokkal. Semmi baj nincsen vele, ha valaki szereti és használja őket, én egyáltalán nem tartom ezt rossz, káros dolognak stb., bizonyos szempontokból még hasznos is. Az egyenesen nevetséges, hogy "biztos nem foglalkozol eleget a pároddal"....röhej, attól, hogy két ember kapcsolatban van és együtt élnek, még nem kell összenőni. Szeretem a páromat, de szerintem bele is döglenék, ha a nap minden percét vele kellene töltenem és mindig ott lihegne a nyakamban...az embernek van saját élete, saját szabadideje stb., amivel azt csinál, amit akar, legyen az telefonozás, filmezés, sport, olvasás stb., teljesen mindegy. A másik pedig a bizalom, ami nélkül szerintem nem működik a kapcsolat. Nekem szerencsére nem volt minden sz@@ron féltékenykedő, irányítgató, hatalmaskodó párom, de az egyik barátnőmnek igen és én akkor megtanultam azt, hogy én ilyen pasival egy percet sem fogok foglalkozni. Néha előfordul (szerencsére nem ilyen, úgyhogy tényleg csak ritkán), hogy a párom is féltékeny és minden baromságot összekombinál a fejében, aminek persze semmi alapja nincsen (pl. meglátott az utcán egy férfi barátommal/ismerősömmel beszélgetni vagy egy férfi barátom/ismerősöm írt nekem)...én ilyenkor megmondom neki, hogy "jó, gondolj amit akarsz, hisztizz meg duzzogj csak, saját magaddal cseszel ki, de ha neked ez kell, akkor csináld, lesz@rom". Én biztosan nem fogom rosszul érezni magam azért mert a másik hülye és minden sz@@rt beképzel, kiforgatja a szavaimat, gázabbnál gázabb sztorikat talál ki magának. Ha neki az kell, hogy emiatt aggódjon, idegeskedjen és kvázi hülyét csináljon magából, akkor tessék, csak nyugodtan, engem nem érdekel, mert én tudom, hogy nem csináltam semmi rosszat, nem csaltam meg és nem is akarom stb., nekem tiszta a lelkiismeretem. Ezeket mindig el is mondom neki, ha nem hiszi el, akkor így járt. Aztán utólag mindig bocsánatot kér, mert ő is belátja, hogy milyen nevetségesen viselkedett. Úgyhogy szerintem ezzel nem érdemes foglalkozni és én biztosan nem mennék bele olyanokba, hogy "csak letörlök pár ismerőst, hogy jobban érezze magát" vagy "kikérem a véleményét, mielőtt felteszek valamit" stb., mert ebből majd szépen lassan az lesz, hogy kb. engedélyt kell kérned mindenhez, megszabja, hogy kivel találkozhatsz, hová mehetsz stb., ami szeritem undorító és ritka egészségtelen, úgyhogy egy percig nem lennék olyan "kapcsolatban".

2018. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!