Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja azzal ha netre feltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja azzal ha netre felteszek magamról pár képet?

Figyelt kérdés

Van rólam pár darab kép insagrammon. De nen kihívó egyik sem. És nincsen rajtam smink vagy szexi ruha és nincs rajta 5millió filter és stb. Van 4832 követőm. És ez a barátomat nagyon zavarja. De leginkább,hogy sok férfi belájkol. Ezek közül rengeteg embert ismerek. Két évig kint tanultam külföldön és onnan rengeteg barátra tettem szert. Hat éve focizom is és mellette úszni járok ahol szintén sok ismerősöm van. Szóval sok embert ismertem meg így az évek alatt. Senki nem ír 'olyan' kommentet ami bántó lenne vagy undorító,flörtölős duma. Facebookon is hasonló a helyzet. És nem élem a neten az életemet. Alig pár kép van rólam és minden privát!! A barátom meg megjegyzéseket tesz, morog, meg minden. Kezd nagyon idegesíteni!! Tudom,hogy ez apróságnak tűnik,de heti 1x biztos felhozza a témát és őrület. Azt is megkérdezi,hogy kivel beszélek? Van aki tettszik? Miért lájkoltam ennek a pasinak a képét? És az övét? Stb. Elegem van ebből. Felnőtt emberek vagyunk,de ilyen hülyeség miatt van feszkó. Hogy értessem meg vele,hogy ne reagálja ezt túl?


N/24 F/28


2018. febr. 19. 21:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
De értem. Van instám, bekövetnélek, megnézném, aztán ki. De, ha a válasz sem érdekel a kérdésedre, akkor hagyjuk a fenébe.
2018. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

Világosítsd fel, hogy mikor összejöttetek is ez volt a helyzet, ha zavarta, akkor miért jött veled össze?

Vagy, ha akkor nem zavarta, akkor most mi történt, hogy egy ideje ezen rágózik?


Beszéljétek meg ezt a gondot, és próbáld meg kedvesen arra terelni a dolgot, hogy nyugodjon le.

Ha rábólint, és később ennek ellenére újra morgásba kezd, akkor mond meg neki kerek perec, hogy részedről a téma le van zárva, és fejezze be.


Ha pedig nagyon eldurvul a helyzet, lehet tanácsolni neki, hogy akkor, ha neki csak ez számít, menjen keressen facebook meg instagram oldalak és kevés követők alapján új csajt magának...mert ez aztán bazi fontos!

2018. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Okés köszi! Ez jó tanács. Még megpróbálok vele beszélni,de már nagyon paprikás hangulatba kerülök ha ezen csámcsog. Úgy hogy inkább ignorálom őt.


Igen,tudta hogy van instagrammom meg facebookom is. Egyiksem zavarta. Csak mostanában kezdett panaszkodni pedig semmi sem változott. Utoljára decemberben poszoltam,de akkor pl a kutyámról.

2018. febr. 19. 21:58
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Köszi a sok piros kezet! Egy élmény normális hangnemben segíteni próbálni! :D

i <3 frusztált gyk felhasználók.

2018. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Az is nagy kérdés, hogy miért van szükséged arra, hogy közel ötezer ember bámuljon és lájkolgasson? Vajon mit akarsz ezzel kompenzálni? Azt az időt amit ezzel elpiszmogsz, azt a párodra (kettőtökre) is fordíthatnád. Kérdés, hogy ki a fontosabb számodra, a párod vagy a majdnem ötezer követő? Valószînűleg engem is zavarna a dolog...
2018. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%

Egyet értek #15-el. Bár engem az zavarna, hogy nem mondod el, hogy miért igényed, hogy 5000 embernek produkál magad, hogy megértsem és esetleg el tudjam fogadni, ha már xarsz a pofámba. Szerintem hagyd inkább ott szerencsétlent.

31/f

2018. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

Csak egy kérdés: Ha bajba kerülnél akkor az 5 ezer emberből hányan mozdulnának meg hogy segítsenek?

Szóval kb annyi ismerősöd van. A többi csak sallang.


A barátodnak tényleg nincs köze ahhoz hogy neked kik az ismerőseid, ha nem teszik neki akkor lépjen le.

Neked viszont önértékelési problémáid vannak ha fondos hogy hány követőd vagy lájkolód van.

2018. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem hanyagoltam el a barátomat? Hol írtam ilyet? Szó sem volt erről!! Ez most hogy kapcsolódik hozzá? Hogy sz@@ok a fejére stb? Nem értem az összefügést. Neki is van instagrammja,facebookja. Azt csinál a telefonján amit szeretne én soha egyetlen egy megjegyzést sem tettem. És nem vagyok vele kevesebbet. Eleve vagyunk azért külön is így akkor mással tudok foglalkozni pl telefonozni. Ha együtt vagyunk vagy már haza értem akkor max csak a nap végén még gyors lefekvés előtt elő veszem a telefonom 10 percre de ennyi. Általában olyankor már csak az ébresztőt kapcsolom be vagy megnézem írtak-e az ismerőseim,barátaim vagy a szüleim. De ezt ő is megcsinálja. Nem vesz el semmit az időnkből ha 5 percre használom a telefonom. Nincs önértékelési problémám sem. Lehet nektek van? Csak kérdezem ahogy ti is tettétek azt. Nem fontos ennyi követő. Ennyi lett és kész. Annak viszont örülök,hogy sokan megnézik mit posztolok. Tájképet,videókat is szoktam. Ahogy az az 10000000 ember aki még regelt és használja az instagrammot.
2018. febr. 20. 07:08
 19/24 A kérdező kommentje:
De látom nálatok csak az önzőségről van szó. Ba**ki nem lehet instagtammra képeket feltölteni mert akkor már keveset foglalkozom a barátommal biztos hanyagolom és nekem nem is fontos annyira. Ti írtátok ezeket. Hogy nem tetszene ha sz****a fejetekre, kevesebbet vagytok együtt. Ja hogy ez csupán az "rólatok" szóljon megint? Szerintem tényleg nálatok van valami baj. De köszi azt az 1 normális tanácsot. Sziasztok! A további kommenteket nem olvasom. Csak ezért regeltem gykra. Hello!
2018. febr. 20. 07:12
 20/24 anonim ***** válasza:
34%

Látatlan alapján azt a tippem, hogy te 10/10-es vagy, a párod viszont kevesebb nálad.

És féltékeny, nehogy valamelyik közösségi oldalon megismerj valakit.

2018. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!