Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldtem neki egy képet magamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem neki egy képet magamról, és azóta nem válaszol, nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy buliban megismerkedtem egy fiúval, smároltunk, beszélgettünk, másnap bejelöltem facen, egy idő után rám is írt, kérdeztem tőle, hogy tudja-e ki vagyok, ő meg mondta hogy nem tudna elfelejteni,majdnem egész éjjel beszélgettünk, síelni is meghívott, mondta hogy gyönyörű vagyok, bár nem tudom ezeket mennyire gondolta komolyan. Kért is rólam egy képet, küldtem neki, mert miért ne, azt írja ki hogy "látta" de azóta sem írt. Nincs ideje vagy csak nem tetszem neki, és nem akarja elmondani?

2017. jan. 3. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éppen recskázik rá, majd ha végzett, visszaír.
2017. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De a buliban is látott, szóval nem voltál ismeretlen neki. Mennyi ideje nem válasszolt?
2017. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Éjjel 2 után küldtem neki a képet, azóta semmi.
2017. jan. 3. 13:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyet én is szoktam, hogy nem írok egyből vissza a csajnak.

simán jelentkezhet.

de ha 1 hét mulva se ír, akkor felejtsd el

akkor az van, hogy vagy van más neki, vagy szimplán nem tetszik amit lát, és nem akar téged.

2017. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, allergiás a szelfikre.
2017. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet dolgozik, majd este ír. Vagy nem mondta komolyan...
2017. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet azon agyal most is, hogy miért is nem aludtál éjjel kettőkor...
2017. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen képet küldtél? kint van legalább a cicid valami alulöltözött pózolós ribis képet? azért nem mindegy
2017. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 Nem dolgozik.

#7 Azért nem aludtam mert vele beszéltem, és pont ő volt az aki házibuliba volt.

#8 szelfi volt, nem volt kint semmi cici, nem vagyok olyan, lehet ez nem tetszett neki :s

2017. jan. 3. 13:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet meggondolta magát.

Smink nélküli kép volt?

2017. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!