Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi lehet erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel nagyon jó a kapcsolatunk, viszont a családja miatt sok vita volt köztünk.Mellettem áll, igazából a viták a feszültségből vannak, amit generálnak.A szülei a kapcsolatunk elején mindenáron el akarták érni, hogy szakítsunk.Pedig semmi rosszat nem tettem, segítettem, amiben kellett,ami szerintem friss kapcsolatban nem elvárás kéne, hogy legyen, hanem becsülendő. A lényeg, hogy azt érték el az egésszel, hogy a párom hozzám költözött.A szüleivel még voltak veszekedések, több hónap után nem rég sikerült kibékülnünk.Beismerték, hogy csúnyán viselkedtek, azóta kedvesek nagyon és elkezdett felépülni egy jó kapcsolat.Van páromnak egy húga is, vele is sikeresen átbeszéltünk mindent, neki nem igazán volt baja velünk, csak a szüleivel él és így nem találkoztunk, amíg nem rendeződtek a dolgok.Neki van egy barátja, aki viszont ki tudja miért, elkezdte a vitát szítani most.Barátnőm dohányboltban dolgozik azon a településen, ahol ő él.Már beszéltem róla neki, viszont soha nem találkoztak.Valamelyik nap bement hozzá és el kezdett osztani minket, mire barátnőm köpni nyelni nem tudott.Mivel nem mondott ránk semmi rosszat, közölte vele,hogy nincs is véleménye.Megint megvan a feszültség, idegeskedés, én nem akarok vele békülni, nem szeretném látni.Nekem az nem ember, aki a szemembe nem meri mondani, ráadásul barátnőmet zaklatja.Érthetetlen, ahogy kezeli a dolgokat.Vagy csak nekem az? Jelenlegi megoldásnak csak azt látom, ha akkor megyünk le a szülőkhöz, ha a tesó barátja nincs ott.Ti mit tennétek ilyen helyzetben, van valami ötlet? Annyira belefáradtam a veszekedésekbe,az én szüleim nagyon rendesek, nálunk nincsenek ilyenek, nem vagyok hozzászokva és sajnos nem is tudok vele mit kezdeni.Tanácstalan vagyok.:(

2018. febr. 20. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tulajdonképpen mi bajuk van veled? Biztos én vagyok a naiv, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy család, vagy pláne egy tulképp kívülálló, korotokbeli csak úgy, mindenféle előzmény nélkül ennyire elutasító. Ahhoz már elég sok kell, hogy valaki bemenjen egy vadidegenhez savazni.

A magam részéről azt gondolom, hogy neked nem kell találkozni senkivel, akivel nem akarsz, a párod meg akkor megy a családjához, amikor óhajt, ezt nem te döntöd el.

2018. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem kell menned a szüleihez. Menjen a párod, az ő szülei. Ha ennyire nem szeretnek, akkor meglesznek nélküled is.

Egyébként számomra sem derült ki, hogy konkrétan mi a problémájuk veled. Valamit csak mondtak.

2018. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így is elég hosszú lett, nem akartam még jobban kifejteni.A szüleinek nem konkrétan velem volt baja.Hanem hogy nekik meg voltak a terveik, hiteleik, amit a fiukkal akartak kifizetni, be volt osztva, tervezve az élete.Én ezt felborítottam.


A tesó barátja szerint hamar házasodunk össze.Lehet ilyen véleménye, mondja el nekünk, senki nem sértődik meg.De ne a barátnőmnek.A másik pedig, hogy kifejezte rólam negatív véleményét, elég csúnyán.Ez tippre azért lehet, mert a szülőkkel nem tetszett neki a vita, nem mondott semmi konkrétat amúgy, csak találgatok.

2018. febr. 20. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez a magyar valóságshow. Irigy utálatos kötekedő barátok, dzomszédok rokonok, ismeretlen-ismerősök. Ilyenkor az ember alapjáratra teszi a családot, évi egy látogatás, plusz karácsony. Akik meg normálisak azokkal kell szorosabb kapcsolatot tartani. Nem az az élet célja hogy mások miatt idegbetegek legyünk. Én még a költözést is megemlíteném, jó messzire ha nem tudnak emberi módon viselkedni.
2018. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1es ex szüleinek például annyi volt velem a bajuk, hogy nem vagyok keresztény és nem vagyok hajlandó templomban esküdni, mert nem vagyok vallásos.


Kész, 1,5 évig ezen ment a hiszti, én voltam a kis pogány, kívülálló, szentségtelen, etc., aztán meguntam. A pasas sem igazán állt ki értem, úgyhogy leléptem inkább.


A nagyanyja képes volt számon kérni apámat, hogy miért nem keresztelt meg babaként, ilyen szépségek.

2018. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!