Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után újra meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra meghódítani a Nőt?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg lehet?Hogy állnátok neki?
2018. febr. 20. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy pohárból ittál, ne igyál többé belőle.
2018. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez hü..eség?
2018. febr. 20. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Kezdésnek megtanulnám, hogy a nőt kisbetűvel írjuk, hacsak nem a neve valakinek.
2018. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Képzeld direkt írtam így. Esetleg valaki aki nem csak fikázni tud hanem értelmesen válaszolni is? Előre is köszönöm
2018. febr. 20. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Ha vége, akkor vége...
2018. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, ezért nem hódítottam még vissza nőt, de ha engem kérdezel, akkor én azt mondom, hogy lehetséges.

Ha igazán szeretett, jó volt köztetek minden, stb, akkor szerintem van esélyed. Az, hogy hogyan szakítottatok is számít, mert ha haragban váltatok el, akkor ott nehéz dolgod lesz.

Én azt javaslom, hogy apránként szerezd vissza, ne egyből mindent beleadva hajts érte, mert az rosszul sülhet el. Először keresd a társaságát, keresd fel, beszéljétek meg a múltat ha még nem volt rá alkalmatok, aztán hívd el valahova és onnantól majd alakul. Ne legyél erőszakos, csak türelmes.

Sok sikert! :)

2018. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy gondolkodtam sokáig, mint te, hogy küzdeni kell a nőért, küzdeni kell a kapcsolatért. Ma azt mondom, hogy ki kell törni ebből a naívságból, és nem szabad az időt olyanra pazarolni, aki (már) nem viszonoz. Olyanért kell áldozatot hozni, aki veled akar lenni, szeret, és örömöt jelent neki a kapcsolatotok, és nem csalódott hercegnőt játszik. Ma már úgy vagyok, hogy ne húzza senki se a másik idejét, ha kölcsönös mindkét részről, akkor lehet a másikért áldozatot hozni, addig csak egyoldalú, és amennyire látom néha még szánalmas is.
2018. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért szánalmas hogyha akit szeretsz ki mutatod az érzéseid és esetleg még meg próbálsz békülni? Attól mert jelenleg nem úgy érez nem hiszem hogy el kell dobni mint egy használt rongy babát. Lehet az én felfogásom rossz
2018. febr. 20. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem eldobásról beszélek. És azt sem mondtam, hogy te vagy szánalmas. Úgy értettem, hogy pl ha valaki olyanért küzd, aki közönyt mutat, és nem viszonoz, az necces, hogy jól sül el. Ha te nem akarsz vkivel lenni, mert vmi miatt nem szimpatikus, vagy jobban megismerted és már nem vonzódsz hozzá annyira, akkor a másik rèszéről már nem sokat jelent, ha "küzd" érted, mivel te eldöntötted, hogy nem akarnád vele a jövőt.

Voltam ilyen helyzetben, én is ugyanígy küzdöttem, elég sokáig. Nem a küzdéssel van önmagában a gond, mert az egy kölcsönös kapcsolatban érték, hanem akkor van zavar, ha totál egyoldalú.


Mondom ezt úgy, hogy még mindig küzdenék érte, de a józan ész szerint ez már zaklatás lenne. Ilyen esetben jobb visszavenni, és pihentetni. De ennyiből nem látszik, hogy nálatok mi történt.

2018. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És még egy dolog: jelen állás szerint nem úgy néz ki, hogy te dobod el őt, mint egy rongybabát... Inkább mintha fordítva lenne. Olyan, mintha pont te lennél, akit eldobnak... de ne legyen igazam.
2018. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!