Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes lehet újra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes lehet újra egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A csaj és a srác 3 évig voltak együtt. A srácnak ez a csaj volt az első szexben. (sejtésem szerint ezért is ragaszkodik hozzá ennyire) A csajnak ez a srác kb a második. A srác nagyon meg akarta szerezni a csajt, küzdött érte nagyon sokat, hogy az övé legyen és a csaj ne az előző barátjával maradjon.. Meg is szerezte, viszont a csaj egy idő után rendszeresen csalta a srácot, amit a srác valószínűleg nagyjából tudott is. Titkolózott elötte, nem igazán becsülte meg. Viszont a srác nagyon szerette a csajt, szerintem a csaj ezért volt a csávóval. A srácnak elég kicsi van...a csaj ezért alig akart vele lefeküdni. A fiú mégsem csalta meg ez miatt, sőt a csaj se le***opni nem akarta, meg nem is tudott... de a srác ennek ellenére is vele volt. A srác nem a legjóképűbb gyerek, de nem is a legcsúnyább. Aki volt már vele azt nagyon meg tudja fogni valamivel, igzából akit megszeret azért bármire képes lenne ameddig fontos számára az a személy. A csaj is elég átlagos, bár az idő során kikupálódott ilyen mű cuccoktól (műköröm, műszempilla, stb) alakja egy nulla. Se feneke se melle, hasa az van.

Probléma köztük a megcsalás, a szex (hiánya + méret), a csaj hisztijei mindenen, az ő bizalmatlansága a srác felé, stb volt.

Én most nem kritizálni akarok senkit, és nem áskálódni mások életében. Csak arra lennék kíváncsi, szerintetek működőképes lehet hosszútávon egy ilyen kapcsolat, ha másodszorra próbálják meg, de ugyan ezek a problémák megmaradnak??

A szakítás után a srác próbálta vissza szerezni a csajt, a csaj nem akarta, de azóta is vele van elfoglalva, csak ha nem is szerette és megcsalta folyton akkor miért?

20 évesek



2018. febr. 20. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Csajszámláló:14 😅

Ilyen hülyéket ne akarj megérteni. Szellemileg kb a 13 éves tiniket idézik.

2018. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy működőképes lenne főleg úgy, hogy a problémák megvannak és nem kerülnek megoldásra.


A fiúnak a lány volt az első, ezért ragaszkodhat ennyire.


A (vélt) felnőtté válás itt kezdődik. Nem tudom elképzelni, hogy 20 évesek...szerintem jóval fiatalabbak.

2018. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ócska " tini" szappanopera. Nem sok köze van egy komoly párkapcsolathoz... esélytelen, hogy ez jól folytatódjon csak úgy...éretlenek ugyanis.
2018. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek a "kapcsolatnak" mégis mi az értelme?? És hogy működött 3 évig?? Jesszus :D Csupa veszekedés, lenézés, rossz szex. Ezt én 1 hónapig se bírntam volna a srác helyében, kivéve ha az önbizalma a nulla alatt van.

N

2018. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekelne te ki vagy ebben a történetben!😃 A kérdéses pedig értelmetlen, ez sosem volt egy működő "kapcsolat", szóval nem nem igazán. Mindkettő buta egy kapcsolathoz, szóval végülis megérdemlik egymást!


"A fiú mégsem csalta meg ez miatt, sőt a csaj se le***opni nem akarta, meg nem is tudott... de a srác ennek ellenére is vele volt."

Ezen mondjuk jót nevettem! Szóval a srác egy igazi hős, le sem s**pta ő mégis kitartott, igazi férfi!

2018. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!