Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gogolo kérdése:

Nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek!

Szeretnem kerni a velemenyeteket a kovetkezo helyzetrol!

Baratnom es en lassan masfel eve boldog es kiegyensulyozott parkapcsolatnak lehetunk reszesei..Nekem mindenben O az elso,tisztelem szeretem,odafigyelek ra es torodom vele..A helyzet a kovetkezo.

Tudni illik,hogy Baratnom meg iskolaba jar ezert az osztalytarsa elhivta Ot a szuletesnapi bulijara,18.-ik ami nem kis esemenynek minosul csak annyi,hogy par nelkul mivel ez ilyen osztalyon beluli rendezveny volna..Nekem ezzel semmi problemam nem volt,mondtam neki ha szeretne nyugodtan vegyen reszt,de mindennek ellenere probalta elintezni hogy mehessek vele de nem sikerult ami miatt nem is szomorkodom..csakhogy ugyanazon a napon egy nem messze fekvo varosban egy buli lesz tartva ahova elszeretnek menni de persze en ezt emlitettem is neki..nem tetszett szamara az otlet es meg ki is jelentette,hogy nem mehetek azzal az indokkal hogy mivan ha odaaig fajul a dolog,hogy megcsalnam Ot..

Nallam a dolgok nem igy mukodnek de nem tudom ezt megertetni vele mivel nagyon kemeny feju es kitart az ervei mellett..nem csalnam meg soha semmilyen korulmenyek kozott mert szeretem ot es nem tennem ki ilyen csalodasnak..

Ti mit tennetek ilyen helyzetben?hogyan viszonyuljak a dologhoz?sajnos ez arra kovetkeztet hogy egyaltalan nem bizik bennem es engenet ez nagyon zavar..

Koszonom elore az ertelmes valaszokat(az ekezetek pedig telefonon szerkesztett szoveg miatt elmaradtak..)

22F,18L



2018. febr. 21. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Úgy viszonyulnék, hogy kidobnám.


Aki féltékeny korlátozó, az éldegéljen csak egyedül vagy ahogyan akar, csak engem hagyjon békén.

2018. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, h ebben az esetben ő is üljön otthon. Nézd majd meg, h h fog állni a szája
2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ah, szóval nem elég, hogy bizalmatlan, ami értelmes embernél alapból szakítóok, még a kettős mércét is örömmel használja. Igazi főnyeremény a csaj, mit ne mondjak.
2018. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát abban az esetben szerintem jogos, ha adtál okot a féltékenységre, mert ha előtte vagy a háta mögött flörtölgettél és kitudódott, akkor meg tudom érteni, hogy bizalmatlan veled szemben.

Ha nem adtál rá okot, akkor gáz, csak az őszinte kommunikációval tudjátok helyretenni a dolgokat.

2018. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors reakciokat!

Mint ahogyan azt mar a fentiekben leirtam sose tennek olyat,hogy masnal keressem a vigaszt ha a parkapcsolatomban gondok adodnak esetleg osszeveszunk es erre meg nem is volt eddig pelda...nekem O kell es nem erzek kesztetest arra,hogy esetleg felrelepjek..csak sajnos nallam a bizalom sokmindent jelent,hiszen az ember nem azert megy szorakozni,hogy fuvel faval hemperegjen..

Szakitas nem opcio mert elobb megprobalom a dolgot tobb szempontbol is megkozeliteni es nem szivesen szaladok a problemak elol..a baratnomnek egy elozo kapcsolatabol maradtak talan onbizalmi gatlasai amikor ugyanis az akkori parja rajta kivul meg 2 novel kavart de en ezzel nem akarom szembesiteni de sajnos az jon le ebbol hogy ezt rolam is elkepzelne..mindig mindenben oszinte voltan vele..

2018. febr. 21. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bizik most meg benned nem enged bulizni akkor én nem is folytatnàm vele .Később az ilyen 100-szor rosszabb lessz .
2018. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!