Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom egyatalan nem bizik bennem?

Figyelt kérdés

Mit kene ilyenkor tennem? A baratnommel 1 honapja vagyunk egyutt

Tenyleg rgy gyonyoru,aranyos lany es en szeretem es megteszek mindent amit tudok erte

O viszont egyre feltekenyebb..voltak mar elottem baratai,az egyik szo szerint bolond volt,bantotta fizikailag-lelkileg,a masik egy drogos aki meg szakitas utan is zaklatta,az apja elhagyta kicsi koraban es ha meghall egy erre emlekezteto zenet azota is sir..

Tehat ertem en hogy vannak fenntartasai,de mit tegyek meg hogy jobban bizzon bennem? Multkor majdnem szakitott velem mert beszelgettem lany ismeroseimmel facebookon.

Probalom mostmar ugy csinalni a dolgokat hogy ne lassa,ne tudjon rola mert ugyis csak ferre ertene mindent

Mit tegyek?


2017. máj. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, az a gond, hogy a fent leírt, őket ért bántalmazások olyan mély sebeket hagyhattak bene, hogy te ehhez kevés vagy sajnos. Nekem ez pszichológusi esetnek tűnik, kell neki szakértői segítség ezen sérelmek feldolgozására.

Az apa elhagytak iskorában pl klasszikus esete a korai berőgződésnek, miszerint a férfiak mint megbízhatatlanok (lásd az apja sem megbízható, hissz elhagyta őt és édesanyját).


Tudsz valahogy kihatni rá, hogy fontolja meg a segítséget?

2017. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jart pszichologushoz regebben,de megutalta oket allitasa szerint merz hogy szemet volt a pszichologus meg a pszichiater is..

Koszi a gyors valaszt:)

Jah es egyebkent barmikor osszeveszunk vagy leissza magat,vagy begyogyszerezi magat,es hiaba mondom hogy ne csinalja az a valasz "oke tudom szeretlek csak azert csinaltam mert nem akarlak elvesziteni"

Vagy ha mar nem ugy valaszolok egybol kiakad hogy mi bajom van,hiaba mondom hogy semmi (tenyleg nem szokott lenni bajom nem hisztizesbol mondom) kiakad hogy biztos nem bizom benne azert nem mondom el.

2017. máj. 30. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy nem volt neki megfelelő az adott pszichológus. De ettől függetlenül még próbálkoznia kéne másnál. :/

Az a gond, hogy amiket írsz konkrétan agasztóak, hogy egyszer tényleg kárt tesz magában "mert szeret"...

2017. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
Nem benned nem bízik, hanem magában, hogy nem képes téged megtartani.
2017. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem képes még a szakemberekben sem bízni, akkor szerintem érdemes erősen fontolóra venned azt a bizonyos "közös jövőt".


Egyelőre ugyanis úgy tűnik, hogy csak dagonyázni akar a gödörben, nem pedig kimászni belőle. Úgy pedig nagyon cinkes.

2017. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszii a valaszokat:) az a helyzet hogy en szeretem de egyre jobban szemet szur ez a fura viselkedes,mar arra is gondoltam hogy valamilyen lelki betegsege van szemelyisegzavar vagy valami..annyira sajnalom de attol tartok hogy nem birom ezt sokaig

Viszont ha egy szimpla vitanal ilyeneket csinal,mit csinalna ha elhagynam? Bele se merek gondolni.

2017. máj. 30. 12:05
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Pedig jobb lesz ha kirakod, mert ez az állapot nem fog javulni... Sőt, az idő teltével csak súlyosabb lesz... Szóval fuss, ameddig tudsz...
2017. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!