Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már nem ugyan ugy szeretem a páromat, mint régebben. És mióta elkezdtem ezt érezni, azóta veszekszek vele, gyanúsítom megcsalásokkal stb. Szóval létezhet az, hogy így próbálom rá kivetíteni? Ugyan is én nem akarom kimondani a szakítást, nem is tudom igázaból, hogy mit akarok tőle... 1 éve vagyunk együtt köszönöm a válaszokat..
2018. febr. 22. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Letezik sajnos. Ez egy atlagos emberi reakcio, mikor addig fesziti az ember a hurt a masiknal, mig vegul elszakad es bedobja a torulkozot. Nem szep dolog ez, nem humanus. Ez egy dologra ad kovetkeztetest. Hogy ritka egy gyenge jellem, ember, szemelyiseg vagy.
2018. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Csak annyit tudok tanácsolni hogy beszéld meg vele őszintén, mert tényleg nem szép dolog 'kivárni' hogy a másiknak legyen elege.
2018. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is létezik, csak ritka, hogy ezt felismeri az ember. Viszont most, hogy felismerted, nagyon alaposan gondold meg, mit szeretnél és utána vállald a felelősséget a döntésedért. Szerintem te is tudod, hogy amit csinálsz, az egyáltalán nem fair a pároddal szemben. Sok sikert.
2018. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, az lesz a legjobb mindenkinek, még nekünk is. :)
2018. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik...csináljuk azt, hogy hát a másiknak is bebizonyosodjon, hogy végülis ugye neki sem jó. Ennek jobb mielőbb véget vetni, ennek nincs jó hatása , sem értelme.
2018. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezhet. Legyél csak kritikus saját magaddal szemben is, jó kezdet.
2018. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik. Engem így tett lapátra az exem, hogy gyakorlatilag kiprovokálta.

(Soha jobbat nem tehetett volna velem egyébként, így utólag:)

2018. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Amit pedig keresel az az érzelmek nem gyakorlása.

2018. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!