Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek létezhet ekkora idióta a világon?

Figyelt kérdés
Mit lehetne azzal kezdeni, ha valaki alapból olyan nyomi, hogy elüldöz magától és megbánt egy csupa szív fiút?! Oké, hogy voltak alapból kisebb összezörrenések, viták, mint pl. az, hogy a Mesulid mennyire májkárosító, vagy hogy felfázás szerű tünetekkel érdemes elmenni dokihoz, vagy sem, esetleg az, hogy a "legjobb barátnőm"re féltékeny legyen alaptalanul, stb., de mindezek ellenére én nagyon szeretem és egy őszinte, aranyos, humoros, nagyon jó eszű, okos férfinak tartom, akiért megéri fent maradni hajnalig és beszélgetni, ott lenni mellette és támogatni mindenben. Ezek mellett én még ezt is el tudom rontani nem egyszer...nem tudom értékelni, mindig csak a hiszti, sértődés, hogy változtathatnék ezen? Mit csináljak, hogy megbocsájtson nekem és újra szóba álljon velem?

2017. nov. 8. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

A csupa szív fiú legyen vagányabb, és akkor nem lesz gondja a nőkkel.


Most nem azért, de miért kell nekünk férfiaknak elnőiesedni? Legyünk vagányak, és kész.

2017. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Valahonnan olyan ismerős nekem ez az okostojás. :)


A legjobb barátnő miért van idézőjelben?

2017. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hagyd - valószínűleg neki is elege van abból, hogy a barátzónából hol kirángatod, hol meg visszaűzöd bele. A tipikus női mentalitást szemléltetted a leírásban: a csillagos egekig magasztalsz egy pasit, mégis képtelen vagy vonzódni hozzá. Ő is egy lesz azon pasik közül, akik megelégelik, hogy nekik csak a friendzone jut - ezért megrázzák magukat, és bunkó vagányként, újult erővel vetik bele magukat a nőtengerbe. És ekkor már a siker sem marad el...
2017. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Mesulid? Azért élek, hogy minden nap tanuljak valami újat. Ma ezt fogom tanulni.
2017. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem legközelebb inkább Cataflamot vegyél be Mesulid helyett. Egy mormogó sámán azt mondta nekem az éj leple alatt, hogy ez a dolog kulcsa, ez kell, hogy megbocsásson neked a srác. Amíg ezt nem teszed meg, addig mindegy, mint mondassz. :P
2017. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

A nők magasról tesznek a szívedre. Egyedül a külsőd és a pénztárcád vastagsága érdekli őket.

Ha jobban belegondolok, hatalmas hátrány "csupa szív"-nek lenni férfiként. A nőket nagyon taszítja az ilyesmi.

2017. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Lótetű, szövegértés 1-es... :D
2017. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyj békén, megmondtam.
2017. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj innen, te imposztor! :D
2017. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!