Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet hogy az első szerelmével legyen az ember "örökre"?

Figyelt kérdés
Ő nekem az első mindenben, neki már voltak előttem barátnői. Nagyon sokszor vágyom arra, hogy kipróbáljam mással milyen a szex. 5 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk “langyos”, vannak problémák, de mindig a megoldásra törekszünk. A szex nem gyakori, heti 1-2. Ti el tudjatok képzelni, hogy ez neki elég? Ő ezek után is azt mondja, hogy meg fogja kérni a kezem, de én félek ettől, mi van ha 1-2 gyerek után majd ő is rá jön, hogy ez nem az, amire vágyik.
2018. febr. 13. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen, létezhet. Beszélj vele erről a témáról, ezt is megfogjátok tudni oldani, mint minden mást:).


Próbáljátok feldobni a szexuális életeteket (ezt rátok bízom, kinek mi a határ...). Mert ha ott az igények nem találkoznak hosszú távon sem, akkor bizony elválás lehet a vége.


Végre egy előre gondolkodó kérdező :)! Sok szerencsét!

2018. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan, hogy az első szerelmével marad az ember örökre. Ritka az olyan, de van, azonban nem ti lesztek azok szerintem. Ha már felmerült benned az, hogy milyen lehet mással a szex, szerinted lapos a kapcsolat, akkor ott már gondok vannak. Hidd el, nem azért vágysz másra, mert még nem voltál mással. Ha Ő lenne az 5. pasi az életedben, akkor is másra vágynál, mert meguntad, laposnak érzed a kapcsolatot. Vagy megpróbáljátok helyrehozni és feldobni, vagy inkább szakíts vele és keress mást. Te nem attól félsz, hogy 1-2 gyerek után Ő rájön, hogy nem ez az amire vágyik. Inkább attól félsz, hogy Te nem erre vágysz.
2018. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet, mert szerencsére még vannak régi vágású emberek.
2018. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A 2. válasz utolsó része szíven ütött :( ettől is félek
2018. febr. 13. 07:34
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én az első párommal vagyok még mindig, viszont sosem volt célom az első mellett lehorgonyozni, és még úgy sem cél, hogy most is nagyon szeretem. Szerintem az puszta szerencse, hogy két olyan fél jött össze akik működővé tették a kapcsolatot.


Voltak periódusok amikor feszültebbek voltunk, nem jutott idő a másikra, nem volt kielégítő az intim együttlét, vagy épp lelkileg megzuhant a másik és azért volt rossz minden... nagyon sok minden megtörtént már velünk. De megtanultuk értékelni a jelent, kivárni a jövőt, és őszintén beszélni egymással. Annyira őszintén, hogy félelem nélkül mondhattam el neki, azt is amikor fellángoltam más iránt.


Nem szeretem keretek közé szorítani az életem, ezért nem is az a cél, hogy vele éljem le az életem, hanem addig legyünk egymás társai amíg boldogságot tudunk okozni a másiknak. Amikor elveszik az örömünk végleg, akkor úgyis csak mérgeznénk egymás életét. De egyenlőre tudunk tenni azért, hogy megmaradjon ez a béke.


Az én meglátásom az, hogy a kétségeidet nem szabad félvállról venni. És természetes, hogy félsz. A kérdés az, hogy meg tudod-e beszélni a pároddal a félelmeid? Ő partner-e ebben?

Rossz dolog erről beszélni, főleg eleinte, ha nincs az embernek ebben tapasztalata. Mert senki nem szereti ezt a látszat harmóniát megbontani. De ha nem beszéltek róla, ha nem tudjátok ezt együtt megoldani, akkor mérgezni fog téged, és megöl minden szép érzést ami még megmaradt.

Ha erős a kapcsolatotok akkor meg tudtok ezzel birkózni. És a párod is látja, hogy minden tökéletes. Viszont így, hogy ő ebből semmit nem ért, csak azt fogja látni, hogy látszólag minden rendben volt köztettek és a végén te mégsem tudsz neki igent mondani, vagy boldogtalan leszel.

Tanuljatok meg őszinték lenni egymáshoz, és elviselni, ha nem a mesekönyvek szerint alakul a kapcsolat.

2018. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán működne a kapcsolat még mindig, akkor a milyen lehet mással kérdés fel sem merülne. Nem csak a változatosság a gond, hanem a rendszeresség is. Ahogy írtad, neked többre lenne szükséged. Vagy csempészetek bele változatos dolgokat, randizzatok úgy mint régen, esetek egymásnak ahol csak akartak, próbáljatok ki új helyeket, pózokat akármit. De döntsd el, hogy még megpróbálod te is (és a párod is) helyrehozni vagy felesleges próbálkozni, el kell engedni egymást. Ha rossz a szex, az később még inkább gond lehet.
2018. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudom elképzelni. Az irányított reinkarnáció nem egyszerű műfaj, sok gyakorlás kell hozzá, nekem is csak 2-szer, vagy 3-szor sikerült.
2018. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos létezik ilyen, habár szerintem pokoli unalmas lehet. 5-6 évnél tovább én még nem bírtam senkivel sem.
2018. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is első párjai vagyunk egymásnak a férjemmel, de 10 év alatt egyszer sem merült fel a szakítás gondolata sem. Nem lapos, nem hűlt ki, ugyanúgy szerelmesek és boldogok vagyunk, mint az elején. (Amióta megszületett a kislányunk, talán még jobban.) Szóval igen, létezhet. 😊

Viszont ha benned ez így felmerül, akkor szerintem nem ti lesztek erre a példa. És nem a párod vagy a kevés szex miatt, hanem mert te nem tűnsz boldognak és elégedettnek. Kívánom, hogy ne legyen igazam!

2018. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen nőt, és jól megvannak a párjával. Ez csak a felek hozzáállásán és tudatszintjén múlik, nincs erre semmilyen szabály, hiába is szeretnéd. Az ember nem attól lesz ember, hogy kiéli minden állati énjéből eredő ösztönét, hanem hogy képes gátat szabni ezeknek az ösztönöknek a tudata fényével. Én nem hiszek abban, hogy egy embernek ki kell élnie magát. Ha eldöntöm, hogy nekem erre nincs szükségem, akkor nincs szükségem rá. Minden fejben dől el. Csak felül kell kerekedned az állati éneden. Az élet értelme nem a szexuális vágyak kiélése, hanem a tudat fejlesztése. A tudatoddal pedig kordában tarthatod a szexuális vágyaidat.
2018. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!