Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt ő szezonba külföldön dolgozik én meg itthon vagyok, tanulok. Az utobbi időbe eltávolodtunk egymástól és most azt mondja hogy kihalt belőle az érzelem minden és mindenki iránt és időt kért! Ez lehetséges lenne? Mit kelene csinálnom? Kifogytam az ötletekből és kétségbe estem :( (19L 22F)

2016. dec. 22. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek szakítás szaga van :-( Sajnálom
2016. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Ha tapadsz rá azzal csak ellököd magadtól még jobban.
2016. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rendszeresen heteket, hónapokat éltek egymástól távol, akkor egyszerűen megszokjátok, hogy már nincs ott a másik, egy idő után pedig nem is hiányzik. Ez elég gyakori jelenség szokott lenni.

Titeket nem is köt össze se házasság, se közös gyerek, se a hitelek.

Ha ez a történet kifújt, akkor hagyd elmenni. Szünetet tartani amúgy sincs értelme, de nálatok végképp felesleges. Ha ennyi külön töltött idő nem segített, akkor még pár hét se old meg semmit!


Nem kell kétségbeesni, ki fogod heverni, az élet pedig megy tovább.

2016. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Túlságosan szeretem hogy ennyiben maradjon az egész! Még várok adok neki időt! Csak annyira fáj és nem tudom hogy történhetett ez. :(
2016. dec. 22. 15:04
 5/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Pedig, ha nyomulsz azzal csak rosszabb lesz, de, ha most nem sikerül akkor majd utólag felfogod, csak akkor már tökmindegy. Mondjuk ilyen szünetelésnél már most is mindegy kb., de tényleg csak rontassz a helyzeten, ha elkezded keresni. Ha ő nem keres meg téged, akkor semmit nem ér az egész, hiába vergődsz.
2016. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
Nem csak iránta, hanem mindenki iránt. Ismerős érzés. Nálam is volt ilyen, teljes érzelmi sivárság a semmiből. Elmúlik. ( Szóval létezhet ilyen ). De az is lehet, hogy csak egy gyenge lerázó duma.
2016. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos olyan pasit akarsz, aki ahhoz is gyáva hogy tisztességesen szakít veled? Szunet egyenlo vége.
2016. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!