Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakérnétek az összeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakérnétek az összeget?

Figyelt kérdés

Kölcsönadtam a páromnak egy nagyobb összeget (700 ezer), mivel még tanult, és nem keresett valami jól mellette sajnos.

Most már végzett, 2 hónap alatt össze tudná gyűjteni, de akárhányszor felhozom, mindig kerüli a dolgot. Volt szó róla, hogy kifizeti részletekben, volt szó róla, hogy legyen csak a fele, ne húzzam le, illetve azt is mondta, többet ad a közösbe most, hogy jobban keres nálam, tekintsünk el attól az összegtől. De amikor én kerestem jobban, én is többet adtam, eszembe sem jutna felhántorgatnu.


A párom szerint letudva, mert megkaptam majdnem ugyanazt az összeget a szüleimtől, tehát ne követeljem még tőle is.

Nem írtunk szerződést anno, már bánom.


Most már ott tartok, hogy nincs szívem felhozni se, mert mindig megkapom, hogy "jajj, az már a múlté", meg "ha valamire szükséged lesz, adok", illetve "nem szenvedsz hiányt semmiben, nem jogos alaptalanul kérni".


Már fel sem merem hozni, mert látom rajta, hogy egyszerűen kellemetlen neki, ha említem.


Nem arról van szó, hogy hiányzik az összeg a mindennapjainkból, most, hogy jól keres, valóban többet fizet a közös dolgokra, a saját dolgaimat meg bírom fizetni.

Maximum kevesebbet tudok költeni magamra, mert nagyon soká tart, ameddig visszapótlom valahogy, ha egyáltalán sikerül.


2018. febr. 22. 17:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kérj tőle kölcsön 700ezret és ne add vissza.

31/f

2018. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Beszoptad. Nem hinném hogy visszakapof, lényegében csakis az ő kénye kedvétől függsz. Mindenesetre leszarnám, hogy neki ez kellemetlen, és sokkal durvábban lépnék fel. De te úgyse fogsz.
2018. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ismétlem: ha nincsen róla papír, NEM létezik a kölcsön.


Egy állít, egy tagad, ennyi volt, a rendőrség nem fog semmit kezdeni az üggyel.


Tanulópénznek elég drága volt, de így jártál.

2018. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt ügyvédről meg rendőrségről? Nyilván jogilag nem tud fellépni ellene, ezt senki sem állította.
2018. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Fel lehet lépni így is, csak bonyolultabb. De mindegy, én irtam neki privátba h segítek. Nem irt vissza
2018. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérjed meg vegyen egy kocsit, amit te használnál.
2018. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!