Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan lánnyal aki akar hányásig le issza magát egy buliban?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolatom, és a lány újságolta nekem, hogy hogyan el tette magát az este. Azt mondta megpróbált rá mozdulni egy fiú, de lepattintotta. Amúgy máskor nem szokta. Úgy volt, hogy együtt megyünk a Sziget fesztiválra. Most rá kérdeztem, hogy akkor hogyan lesz ez, és azt mondta nem tudja. Szerintetek? Egyébként aranyos, segítőkész lány.
2018. febr. 24. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, de nem.
2018. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy részeg nőnél nincs csúnyább látvány, másrészt elég ciki, ha valaki nem tudja, hol a határ. Én biztosan nem vigyáznék senkire, akinek nincs annyi esze, hogy önmagára vigyázzon. Nekem nem kellene ilyen csaj, nem azzal van a bajom, hogy iszik, hanem azzal, hogy a jelek szerint nem ismeri a saját határait, vagy képtelen megtartani azokat. Nőben ez még cikibb, ha valakit így látnék, a szememben abszolút nőietlenné válna. Nyilván senkit nem kényszerítenek a berúgásra, ha én férfiként tudom, hogy hol a határ, akkor egy nő is meg tudja ezt tenni. Sörözések alkalmával engem is többször próbáltak már rábeszélni sok mindenre, mégis tudtam, hogy mennyi az elég.
2018. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudnék rá nőként tekinteni, bocs.
2018. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fesztivált illetően is most olyan furcsán áll a dolgokhoz. Az ivászatra azt mondta, hogy ő győri, ezért iszik, és ami egyetemen szokás.
2018. febr. 24. 15:25
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem tolerálom
2018. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5: Akkor még rosszabb, ha a csordaszellem beszippantja. Attól, hogy egyetemen inni "szokás", még nem kötelező. Nekem nem lenne szimpatikus egy ilyen ember, és ahogyan fentebb is írtam, aki egy kicsit is tud felnőttként és értelmesen gondolkodni, az meg tudja húzni a határokat, illetve be tudja azokat tartani. A többi csak kifogás, mert az illető ennyire gyenge jellem. Gyenge, mert nem tudja kontrollálni a viselkedését, és gyenge, mert a csorda után megy. Én biztosan kiábrándulnék egy lányból, ha egyszer részegen látnám, férfiban is nagyon csúnya látvány, nőben még inkább az. Aztán meg persze sokan csodálkoznak, hogy a nőket nem tartják nőiesnek, hát amennyi "nő" viselkedik nem éppen nőhöz méltó módon, azok után ez nem is csoda.
2018. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez esetben mit csináljak? Fontos nekem a lány, sok mindennel kedveskedtem neki, ő eddig ebből szinte semmit nem adott vissza. Persze mondta, hogy szeret, de facebookon is általában én keresem.
2018. febr. 25. 10:45
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem egyáltalán nem zavarna, együtt mennénk kocsmázni aztán dugnám mint a lopott biciklit. Szeretem az ivós csajokat gátlástalanabbak lazábbak könnyebb őket felszedni.
2018. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, és könnyebben félre lépnek...
2018. febr. 25. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!