Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, járnátok olyan 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, járnátok olyan 26 év feletti pasival, aki dolgozik kevés pénzért, de tanulni akar egyetemen jobb állásért és érettségit is ismételnie kell?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem csak a szája jár hanem tényleg tesz is az ügy érdekében akkor persze.
2016. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Gotland ***** válasza:
62%

Még mindig jobb, mint egy olyan ember, aki beleposhadt a saját életébe, nulla tervvel a zsebében, és nincs semmi célja már.

Ez hátrányt egyáltalán nem jelenthet szerintem, de azért munka mellett, újra beülni tanulni x év után, méghozzá érettségitől kezdve..Hát nem egy verejtékmentes történet lesz az biztos, de kitartást hozzá.

2016. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Én nem. 2-3 éven belül megállapodni akarnék, nem gimnazistával/gólyával járogatni.
2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
egyszerűbb lenne megtanulni programozni, 1 év tanulás után már jó pénzt is kereshetne.
2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Gotland ***** válasza:
85%

ma 21:17


Na és így keletkeznek a városi legendák..

2016. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezután is vannak terveim. (Amúgy tényleg programozni akarok). Valamikor munkába állnék Londonban, Párizsban vagy akár San Fransisco-ban is. Ez utóbbi nagyon-nagyon merész álom, de már megtanultam takarékra tenni a terveim és a jelennel foglalkozni.
2016. nov. 28. 21:28
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyobb buktató lenne hogy külföldre akarsz menni. Én nem tervezek külföldön dolgozni és távkapcsolatot sem.
2016. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Èn járnèk, mert nagyra èrtèkelem az olyan embereket, akik tesznek az èletükèrt. :) Ráadásul, nekem is vannak külföldi terveim.
2016. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 27 évesen amikor már gyereket szeretnének, minden álmuk egy másik gyerek.

Ettől függetlenül nyomd meg!

2016. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szingli lennék, és szimpatikus lenne, akkor persze.

Felnőttként felállni a porból, amikor már mindenki elhúzott melletted hatalmas dolog - én eddig gyakorin pl. csak olyat láttam, aki 26 fölött NEM AKAR VÁLTOZTATNI. Semmin. De nyíg, hogy nincs csaja.


Mindenképp értékelhető, ha te képes vagy felállni és küzdeni akarsz.


21/L

2016. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!