Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan lánnyal aki akar hányásig le issza magát egy buliban?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolatom, és a lány újságolta nekem, hogy hogyan el tette magát az este. Azt mondta megpróbált rá mozdulni egy fiú, de lepattintotta. Amúgy máskor nem szokta. Úgy volt, hogy együtt megyünk a Sziget fesztiválra. Most rá kérdeztem, hogy akkor hogyan lesz ez, és azt mondta nem tudja. Szerintetek? Egyébként aranyos, segítőkész lány.
2018. febr. 24. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne gondold..a józan is félremegy. Le kell foglalni őket napi 24 órában és akkor nincs ideje félremenni.
2018. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, valóban előfordul. De én nem tudnék nyugodtan aludni abban a tudatban, hogy mikor mit csinálhat egy buliban. Bár akkor már ez szakító ok lenne számomra. Elvégre függőség ez, és kutyából nem lesz szalonna. Hiába mondja, hogy megváltozik. Én nem lehetek mindig a seggében.
2018. febr. 25. 11:20
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgyhogy nem tudom mit csináljak. Lehet, hogy le ülök vele beszélni erről.
2018. febr. 25. 11:21
 14/19 anonim ***** válasza:

én szedtem már fel nem egyszer full jó nőt ilyen állapotban.

szinte mindig valami szakítás után voltak kiborulva.

beraktam a hátsó ülésre ahol elfeküdt,aztán a kéróm előtt kicsit húzódozott,hogy nem is itt lakik-mert ugye azt mondtam előtte,hogy hazaviszem.

aztán felmentünk hozzám,szépen megfürdettem,fogat mosott,adtam még neki egy kis piát,aztán hajnalig keféltem.

a járás meg nem csak ezen múlik nem ebből vonok le következtetést.

szakítás után én is beba-sztam mint az állat,úgyhogy meg tudom érteni.

annyi,hogy én nem nyilvánosan sajnáltatom magam egy szórakozóhelyen,hanem szűkebb körben.

2018. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

keress normális lányt. ha nem bízol benne (ha bíznál nem kételkednél mit csinál egy buliban) és ha zavar amit csinál, ne menj bele jobban a dologba.

aki ilyen volt, sosem fog gyökeresen megváltozni.

az ilyen nem nő, max jenő.

2018. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ő csak úgy eljár bulizni. Nem szakítás miatt rúg be. Egy fiúja volt neki a 20 éve alatt. Beszélek majd vele, aztán meglátom. Én is úgy vagyok vele, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ki tudja fontos-e vagyok neki annyira. Most, hogy bunkóbb módon viselkedek vele, bezzeg kenyérre lehetne kenni.
2018. febr. 26. 23:38
 17/19 anonim ***** válasza:

bunkó ne legyél vele semmiképpen, kicsit próbáld meg éreztetni vele, hogy így eltaszít magától, és próbálj meg kicsit távoltartóbb lenni vele, és ha rákérdez, hogy miért van ez, akkor mond el neki úriember módjára a problémádat.

hozzáteszem, csak módjával tartsd a távolságot, nehogy a ló túloldalára ess :)

2018. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mármint távolságtartóbb vagyok. Igen, igyekszem erre odafigyelni.
2018. febr. 27. 08:35
 19/19 anonim ***** válasza:

Anno egyetemen negyedéven buliztam egy csajjal, aki este újságolta, hogy elhányta magát a sok piától, majd órákkal később smárolt valami kigyúrt kopasz csávóval. (Valszeg nem volt jószagú a csajszi szája, de ez nem zavarta látszólag a palit)


Jobb is, hogy nem velem smárolt! Beszélgetni is elég volt vele. Jó tanuló, jól szituált csajnak tűnt, de hát a látszat csalt...

ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!