Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mernél gyereket vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernél gyereket vállalni valakivel, akibe nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Jó ember, szorgalmas, megbízható és családcentrikus. De! Nem vagyok belé szerelmes, nem vonz szexuálisan sem. Egyébként sem vagyok túl intenzív ezen a területen, de ő nem hoz lázba. Viszont más területen meg jól együtt tudnánk működni. Lehet ebből normális, hosszú távú kapcsolat?

A férfias, határozott pasik jönnek be sex terén, de bennünk sokat csalódtam. Mind megcsalt. Ezért nem akarnék "olyannal" újra megpróbálni.

Normális válaszokat kérek!


2018. febr. 25. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A sajat eletedet van jogod tonkretenni egyedul. Egy gyereket ne rangass bele.
2018. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok belé szerelmes, nem vonz szexuálisan sem"

Megalkuvás.

Ha nem vonz szexuálisan, akkor mégis mi értelme az egésznek? Csak idő kérdése és meg fogsz undorodni tőle.


"A férfias, határozott pasik jönnek be sex terén, de bennünk sokat csalódtam. Mind megcsalt"

Mert hagytad magad, hogy állandóan átb..sszanak és nem tanultál a hibáidból.


Csodás példát fog majd a gyereked látni, hogy az anyja egy megalkuvó, hibáiból nem tanuló papucs.


A szex az egyik alkotóeleme a kapcsolatnak. Gyerekednek ezen a téren mit fogsz mondani neki? Hogy fogsz neki ilyen téren tanácsod adni?

2018. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezzel miért tenném tönkre a gyerek életét?
2018. febr. 25. 13:10
 4/25 A kérdező kommentje:
2, talán nyugodtabb lennék és nem kéne folyton azon aggódnom, hogy hátha megint megcsalnak
2018. febr. 25. 13:11
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Az egy dolog lenne, hogy nincs nagy tűz, de ha szexuálisan sem vonzódsz hozzá, akkor milyen kapcsolat lenne? Máshol keresnél szexet, vagy elhagynátok egymást, utána pedig egyedül maradnál a gyerekkel. Nem értem a gondolatmenetet. Arra nem lehet alapozni egy kapcsolatot, hogy majd egyszer jó apja lenne a gyereketeknek. Semmiképpen nem működne boldogan.
2018. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem a válaszom, nemrégiben lett is volna hasonló férfi, de nem tudom, elképzelni olyannal, akit nem tartok vonzónak. Az egy dolog, hogy rendes, megbízható, de köztetek milyen lesz a kapcsolat? A gyereknek lehet megadni mindent fizikálisan, de azt nem, hogy lássa, anya és apa szeretik egymást, van köztük tűz. Nem fogod kívánni a férjed viszont a szexet igen, akkor sokkal könnyebben észreveszed majd azokat a férfiakat, akik vonzóak.. és már el is indultál a lejtőn. Gondold meg!
2018. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert tovabborokitened ra ezt a borzalmas megalkuvo kapcsolati mintat, es soha nem latna egeszseges, szeretetteljes viszonyrendszert maga korul, csak ezt a pocsolya valamit, ahol anyuka meg csak meg se csokolja apukat szeretetbol. Meg hogy akarsz egeszseges lelki vilagu gyerekeket felnevelni mikozben meg magadat se szereted, es olyan part se talalsz, aki tisztelnel?
2018. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hátha idővel mégis szerelmes lennék belé, mert látom mennyire jó ember, jó apa
2018. febr. 25. 13:19
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez önzőség. Azért, mert te gyereket akarsz, kihasználsz valakit.
2018. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
lehet kihasználom, de neki sem olyan rossz, szerintem
2018. febr. 25. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!