Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mernél gyereket vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernél gyereket vállalni valakivel, akibe nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Jó ember, szorgalmas, megbízható és családcentrikus. De! Nem vagyok belé szerelmes, nem vonz szexuálisan sem. Egyébként sem vagyok túl intenzív ezen a területen, de ő nem hoz lázba. Viszont más területen meg jól együtt tudnánk működni. Lehet ebből normális, hosszú távú kapcsolat?

A férfias, határozott pasik jönnek be sex terén, de bennünk sokat csalódtam. Mind megcsalt. Ezért nem akarnék "olyannal" újra megpróbálni.

Normális válaszokat kérek!


2018. febr. 25. 13:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Minek teszel fel akkor kérdést?

Szerintem, hagyd hogy legalább ő boldog legyen majd egy olyan nővel, aki vonzódik hozzá.. azt sem értem miért maradt veled, vagy megjátszod neki,hogy mennyire szereted?

2018. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ez vicces. Ha a kérdező összejön egy rosszfiúval akivel van tűz, de az megcsalja és kiír ide kérdést,akkor azért lesz lehordva, mert ostoba volt és csak a nemi szerve irányította, mit gondolt hogy kutyából lesz szalonna, szegény gyerek, de kitoltak vele bla bla bla. Így, hogy ésszerűen gondolkodik, de nyilván így ugye nincs tűz és szerelem, azért van leszidva.

Viszont nő, a biológiai órája ketyeg, a szervezete követeli a terhességet, valamit tennie kell. Olyan nehéz felfogni hogy van akinek irtó bonyolult olyat találni aki megbízható és megvan a kémia mindkét fél részéről? Az ő élete, ő döntése. A gyerek meg még mindig jobban jár, mintha egy rosszfiú felcsinálja anyukát majd lelép.

2018. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy most még ok az optimizmus, de mi van ha nem jön be a számításod?

A megcsalás nem a sallangon múllik. Szerettek, csak barátok vagytok. A megcsalás legtöbbször akkor jön ha valami nem ok de nem beszéltek róla vagy nem veszitek észre. Úgyanúgy megcsalhatnak a mostani kapcsolatodban is. Annyival előrébb hogy itt már nincsenek mély érzelmek.


A gyerek pedig a mostani döntésed gyávaságának fogja meginni a levét amikor borul a családi idill, mert te "félsz"


Ha egyszer leestél magasról akkor nem úgy kerülöd el a bwleseteket, hogy életedben többé nem mész 1 emeletnél magasabb helyre!

2018. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont nő, a biológiai órája ketyeg, a szervezete követeli a terhességet, valamit tennie kell."


Nem kötelező mindenkinek gyereket szülnie. A férfinak sem nézi el a társadalom, ha folyamatosan az után rohan, amit a szervezete követel tőle.

A gyereknek néha az a legjobb, ha egyáltalán nem születik meg.

2018. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyanígy voltam kérdező. Mindig a "rosszfiuk" hoztak lázba. Akik miatt a többi nő szinte felnyársalt. A vége mindig az volt, hogy valaki elszerette tőlem vagy -ez volt a legocsmányabb- rám fogtak valamit ami nem volt igaz. Még fizetett is érte a vetélytársam, hogy valaki állítson rólam valamit ami nem igaz.Aztán úgy éreztem egy idő után, hogy ketyeg az a bizonyos biológiai óra. Hozzámentem valakihez aki felnézett rám, szeretett, tisztelt. Persze nem volt olyan színvonalas mint az előzőek, nem köpködtek miatta a nők. Két gyerekünk van. Régóta vagyunk házasok. Működik. Én azon kivételek közé tartozok akinek a kölcsönös szinte sosem jött össze. Vagy én imádtam vagy engem imádtak. A két változat közül most már a 2.-at díjazom. Tehát értem legyen oda a partnerem, mint fordítva. Látjátok ilyen is van, az élet nem fekete-fehér, legalábbis nekem.
2018. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem vállalnék gyereket olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, és kár abban reménykedni, hogy hátha majd kialakul. Várd meg, hogy kialakuljon, és majd akkor vállalj gyereket, de ha soha nem alakul ki, akkor az a gyerekkel kicseszés.
2018. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Előbb szerintem várd meg, hogyan működik a kapcsolat. Miért kell egyből a gyerekre gondolni? Pár hónap/év alatt kiderül, hogy működtök-e hosszútávon is.

A szexhiányból még lehetnek gondok, vagy te unod meg, vagy ő.

2018. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
58%, férfi vagy, ugye? Csak mert fogalmad sincs, mit beszélsz. A gyerek utáni vágy, ha jelen van (nem minden nőben alakul ki) nem olyan mint a szex utáni vágy, azt el lehet nyomni simán. De az egész élete üres lesz, ha nem lesz gyereke és ő erre vágyik. Semmi más nem fogja egy idő után érdekelni. Ez biológia, így működik a fajfenntartás. Az ő létezésének biológiailag ez az értelme (persze más síkon az élet értelme nem ez, vagy nem csak ez)Ha férfi vagy esetleg olyan nő, akiben ez a vágy nincs meg, fogalmad sincs miről beszélsz.
2018. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mind hasznos!

15, és te legalább egy kicsit szerelmes voltál/vagy a férjedbe vagy csak inkább szeretet volt mindig is?

Sokan mondják, hogy rózsaszín ködben sem érdemes gyereket szülni. Akkor hogy is van ez? Szeretet, tisztelet van, csak nem vagyok szerelmes.

És mi van akkor ha nem találok olyat aki rendes is, szerelmes is belém és én is, illetve nem csal meg?

Akkor inkább maradjak egyedül?

2018. febr. 25. 14:23
 20/25 anonim ***** válasza:
Én halálosan szerelmes voltam belé, ő nem akart gyereket és a kedvéért lemondtam róla. Aztán az ő sara volt hogy terhes lettem, azt mondta, jobb lesz mégis ha lesz gyerek. Aztán megint meggondolta magát. Amikor már terhes voltam.Ez így ment jó darabig, amíg be nem sokalltam ettől.
2018. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!