Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg ezt a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a páromnak úgy, hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés

Idegesítő szokása, hogy bármikor ha elmegy mellettem vagy mögöttem, megsimogat. Vagy ha csak ülünk a kanapén én tv-t nézünk, és random megsimogat. Én meg olyankor ki tudnék futni a világból annyira idegesít, nem vagyok én macska vagy hörcsög, hogy egész nap simogasson. Sokszor csak elhúzódok, de nem veszi a lapot. Tudom, hogy a kommunikáció a kulcs, de nem akarom megbántani se, már úgyis sokszor mondja, hogy olyan rideg vagyok vele, ritkán beszélek, stb... Pedig szeretem, csak én ilyen vagyok. Szóval ha azt mondanám, hogy ne simogass állandóan akárhányszor elmész mögöttem vagy tv-zés közben, ez nem lenne így bunkó? Tényleg nem akarom, hogy azt higgye nem szeretem, de ez így akkor sem jó. Köszönöm a válaszokat!

23L


2018. febr. 26. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit még szenvedtek együtt és szépen búcsút intetek egymásnak.
2018. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Orulnod kene neki!!! Mas a fel karjat oda adna ezert,te meg itt nyavajogsz!! Majd megbecsuli mas azt a simogatast,legy benne nyugodt ;) Egy rideg,erzelem mentes no senkinek sem kell,foleg nem hosszu tavon!!
2018. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom szegény srácot. Simán közöld vele, hogy nem szereted, ha simogatnak. Nyugi, idővel te is rájössz, hogy nem vagy szerelmes, csak szeretsz a rideg szöveg mögé bújni.
2018. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Leültök és őszintén beszélsz arról, belőled milyen érzést vált ki ez a viselkedése. Nem értem, hogy miért kell szakítást prognosztizálni mindig, ha valaki felvállal egy problémát. Talán vannak olyan emberek, akik konfliktusmentes kapcsolatban élnek?
2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ma 18:05 Miért? Szerinted, milyen az a kapcsolat, ahol egyik nem szereti ha hozzá érnek, a másiknak meg örömöt okoz. Mindegy hogyan beszélik meg, ki enged, egyiknek hiányérzete lesz, a másik meg esetleg elviseli. Meddig működhet így egy kapcsolat? Nem nyúlhatok a páromhoz, nem simogathatom, biztos nagyon gyorsan elhidegülnék tőle. Vagy keresnék mellé, helyette olyat, aki ezt szereti.
2018. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Már ott probléma van, hogy nem esik jól neki, ha a másik megérinti. Egy boldog párkapcsolatban az ember mindenféle kis apró érintésnek, simogatásnak, stb örül.

Valószínűleg idegesít már a párod és előbb utóbb véget fog érni.

2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges: vagy tényleg nem szereted már igazán, vagy egyszerűen túlságosan különbözik a szeretetnyelvetek. Mindenki érintése idegesít? Én régen úgy voltam, de a páromét szeretem, én kifejezetten örülök az ilyen simogatásoknak tőle, sőt, hiányolom, ha valamiért elmaradnak.

Egy biztos, hosszú távon nem lehet sok jót jósolni nektek, ha ennyire különböztök. Mert ez azért egy elég alap dolog.

2018. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Éljenek a nők...:D Úristen. Te nagyon UFO vagy kérdező! Nem hogy értékelnéd ezt.
2018. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem fogtok kompromisszumot kötni, és elmondom, milyen a másik oldalról.


Fáj! Mikor odamész, megsimogatod, és ő elhúzódik, vagy pfát vág, olyan, mintha megütött volna. "Mit csináltam rosszul?"

És minden alkalommal ugyanaz a maró keserűség a végén, amikor elhúzódik, ráadásul zárkózott és hideg. "Mintha nem is szeretne".

Aztán egy idő után felemeled a kezed, hogy megsimogasd, de eszedbe jut a várható reakció, és keserű csalódottsággal ereszted le.

A legvégén pedig ránézel és "minek érjek hozzá, úgyis utálja... de már nem is akarok" - és EZ a kapcsolat vége.


Hosszú folyamat, neked idegesítő, neki pedig állandó csalódottságot hoz, végül ő maga is rideggé válik, mert melletted hiába lenne szenvedélyes, megölöd az egészet.


És nyugi, ezen a kommunikáció nem segít, itt nem tudtok kompromisszumot kötni, egyikőtök mindig kénytelen lesz összeszorítani a fogát. :(

2018. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem vagytok összevalók. Te is megőrülsz tőle, ő is meg fog tőled. 26/N
2018. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!