Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteg vagyok, pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Egy rossz házasságban vagyok benne azthiszem. 10 éve vagyunk házasok. Eleinte jó volt minden,csak amikor külföldön dolgoztam a feleségem megcsalt ,de végül együttmaradtunk. Rá pár évre én is megcsaltam,2 évig volt szeretőm akibe szerelmes voltam ő is belém. Ő akart volna rendes kapcsolatot velem,sőt családalapítást is. Viszont előtte egy könnyűvérű nő volt,több ismerősömmel is lefeküdt ezért nem mertem vele komoly kapcsolatba kezdeni és szakítottunk.(még mindig szerelmes belém a szakítás után 1 évvel is ...) Viszont képbe van egy másik nő aki a teljes ellentettje a volt szeretőmnek. párszor randiztunk lelkileg jól kijövünk ,de nem engedte azt sem ,hogy megcsókoljam,mivel feleségem van még. Mégegy nő van képbe a párom egy munkatársa aki szintén nagyon bejön de nem volt még semmi köztünk,nem merek így próbálkozni,hogy a párommal dolgozik együtt,viszont ahogy egymás szemébe nézünk(kb a szemünnkel megdugnánk egymást...)Ez a 4 nő körül forog az életem ez jár folyton az eszembe.( a munkámat éppen el tudom végezni közepes szintén,de minden más időmben ezek a nők körül kattog az agyam). Valami nagyon nem ok velem szerintem.
2018. febr. 27. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress orvost. Hozd rendbe magad. Válassz (egy nőt vagy egy becsületes, korrekt megoldást).
2018. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nővel se gyere össze. Inkább magaddal legyél tisztába. Vess számot az érzéseiddel kapcsolatban. Ha nem megy, akkor keress egy szakembert.
2018. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem betegség, te ilyen vagy. Párkapcsolatra alkalmatlan. Nem te vagy az egyetlen.
2018. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben elválnék, és egy ideig mindenképp egyedülálló lennék (szexkapcsolatokat mondjuk lehet fenntartanék, de nem ígérnék senkinek semmi komolyat). Majd miután kiéltem magam, csak akkor kezdenék tiszta lappal valakivel komolyat.
2018. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Zsák a foltját?

Azért megmosolyogtató, hogy te hozod fel az ellen, hogy könnyűvérű, akivel épp a feleségedet csalod.

2018. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod először is te magad sem tudod mit akarsz... addig nem is lesz rend a fejedben. Döntsd el, hogy ki kell, tegyél érte tisztességes módon, aztán nyugodj le a P...csába. Vagy bejön, vagy nem. Vállalni kell a felelősséget is....
2018. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapuzárási pánik... és ezért nem tudsz egy nővel megelégedni, kalandoznál még egy kicsit. Csak vigyázz, mert könnyen két (4) szék közül a pad alá kerülhetsz.
2018. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Otthagytad a szeretőd, mert "könnyűvérű", miközben te 2 évig csaltad vele a feleséged és emellett van még két másik nő is, akiben megmártanád a kukid. Ugye látod a kettős mércét? És igen, keress fel egy szakembert és tedd rendbe magad, mielőtt újabb párkapcsolatba kezdesz. Ja, és válj el, ha ez eddig nem lett volna egyértelmű.
2018. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi lett veled kérdező?
márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elváltunk 2 éve,ezekkel nem lett semmi.A tavalyi évben 6 nővel volt ilyen olyan kapcsolatom.Most van 1 komolynak tűnő,talán hosszabb lesz...
márc. 25. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!