Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam el a nejem terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el a nejem terhesen vagy várjak mig megszül?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, most várja a 2. babánkat de közben meg ismertem egy nőt akiért odáig vagyok és ő is értem.Volt már köztünk aktus is tehát mindenhogy passzolunk.A nő azt mondta ő tud várni mert tudja hogy terhes a nejem és ő sem akar problémát se a babának se a nejemnek én viszont nagyon rosszul érzem magamat hogy otthon elkell játszani a jópofa, aranyos férjet holott szívem szerint a nejemmel már le sem feküdnék, nem mondanák neki el semmit mi történt aznap velem vagy kérdeznék rá hogy vele mi történt de muszáj hogy míg terhes ne legyen gond mert most van a 6.hónapban.
2018. febr. 27. 22:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
bravo.. na látod én pont ezért nem ejtek teherbe egy nőt sem!
2018. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
A 2. gyerek előtt el kellett volna köttetned magad, és most nem lennél egy g.eci.
2018. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Pontosabban de, így is az vagy. De gyerektartás mindig lesz, és még is érdemled, csak szegény nejed sajnálom... Undorító.
2018. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

Ez undorító. Gyerek előtt nem érezted, hogy nincs minden rendben? Azért egy tök jól működő kapcsolatban nem jön be csak így egy harmadik fél, ráadásul pár hónap alatt.

Ennél mocskosabb, undorítóbb dolgot el sem tudok képzelni. Minek vállalsz vele második gyereket, ha nem szeREted? MIÉRT?

2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ments meg mindenkit és kasztraltasd magadat végleg. Utolsó patkany vagy...
2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla ezelőtt 2 hónapig minden csodálatos volt, aztán jött ez a nő és bele szerettem.Nem tudom hogy nem tudom miért csak azt hogy vele szeretnék lenni.Elhihetitek hogy én sem így terveztem.
2018. febr. 27. 22:33
 7/48 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora féreg vagy...remélem inged-gatyád rámegy majd a gyerektartásra. És kívánom, hogy az új “szerelmed” ugyanezt tegye meg veled..;)
2018. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem kívánok én neked rosszat, csak hogy az élet adja vissza neked ezt kamatostul, na meg persze a nőnek is, aki ilyen aljas egy másik nővel szemben. Nem tehetsz róla? Fegyverrel álltak a fejed mellett, hogy megd...d? Majd mindjárt megsajnallak, meg pár konnycseppet is elmorzsolok. Persze, hát ebben a történetben egyértelmű, hogy te vagy az áldozat. Szégyelld magad.! Hogy ennyi önuralomad ne legyen. Én sok mindent megértek, nem szoktam pálcát törni emberek felett, de te egy féreg vagy. Példamutató családapa...Remélem a feleséged talál majd egy normális társat magának, aki a gyerekeinek apjuk lesz, nem úgy, mint az igazi apjuk. Sokkal jobb lesz nekik, ha nincs az életükbe egy ilyen utolsó akaratgyenge ösztönlény.
2018. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
tehetsz róla, érzelmileg labilis vagy. ez pedig elég nagy probléma..
2018. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tehetek róla hogy szerelmes lettem.Az meg hogy a gyerekekkel jöttök inkább hagyjuk nem azt mondtam hogy sosem gondoskodom róluk.
2018. febr. 27. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!