Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelhető jobban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhető jobban egy sértődött, behisztizett férfi? Hagyjam békén vagy kedveskedjek?

Figyelt kérdés
🙄
2017. dec. 12. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns a vizébe
2017. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha békén hagyod, még jobban besértődik. Ha meg kedveskedsz vele, akkor tudja, hogy veled bármit megtehet és máskor is be fog sértődni.


Szerintem korrekten mondd el neki, hogyha valami baja van, bántja valami, azt inkább üljetek le megbeszélni, mert ez a helyzet egyikőtöknek sem jó. Nehéz a problémákról beszélni és felvállalni az érzéseket, de szerintem ez a legjobb út. Nem kell taktikázni meg agyalni, hogy most mi van és hogyan tovább, hanem egyenesen tisztázzátok a helyzetet.

2017. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Lapátra teszed mert egy igazi férfi SOHA NEM SZOKOTT PICSULNI.
2017. dec. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát de min sértődött be?
2017. dec. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estienne ***** válasza:

Elé térdelsz és le$zopod. Hidd el, be fog jönni 😉


B verzió, hagyod az egészet a fenébe.

2017. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanúgy kell vele viselkedni, mint a hisztiző gyerekkel. Nem kell róla venni tudomást, és ha nincs közönsége a hiszti műsorának, akkor abba fogja hagyni magától. Ha meg akarod beszélni vele a dolgot, az csak még jobban táplálja a hisztijét, mert úgy érzi, a hiszti miatt odafigyelnek rá. No ezt nem szabad csinálni. Amúgy a hisztiző férfi rémesen szánalmas jelenség...
2017. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén. Majd ha látja, hogy nem vagy vevő a műsorra, lenyugszik. Ha kedveskedsz neki, meg puncsolsz, azzal pont azt a tudatot táplálod benne, hogy jogos a hisztije, és még jobban teszi magát, és erősödik a hisztije.

Persze ez függ attól is, hogy tényleg hiszti-e, vagy jogos harag, ezt te tudod.

Amúgy meg igaza van az egyik válaszolónak, az ilyen besértődés még nőtöl is elég vissza taszító, nemhogy férfitól. A 2. ilyen produkció után menne a levesbe, majd szóljon ha kinőtt a dedóból.

2017. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp se erősítsd meg a viselkedését, tehát:

1. ne kedveskedj neki ilyenkor;

2. ne viszonozd a hisztit és a sértődöttséget, ne harcolj ellene.

Maradj higgadt, összeszedett, de empatikus. Ajánld fel, hogy kulturáltan megbeszéljétek, ahogy a #2-es leírta. Ha ez nem működik, akkor szerintem hagyd békén, és egy későbbi nyugodt pillanatban próbálj meg megint beszélni róla vele.

2017. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Megfelelő minőségu orális keksz. 😊
2017. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én feladtam...

Akik azt tanácsolták, ne vegyél tudomást róla, majd lenyugszik, én is próbáltam (ezt is, meg ezer más dolgot), sokszor hetekig! tartott.

Nem szólt hozzám, került, duzzogott... úgy, hogy együtt éltünk.

Azóta megelégeltem,hogy a problémákat nem lehet megbeszélni, és szakítottam. Fél éve "duzzog", rám haragszik, én vagyok a hibás, ha valamiért beszélünk, tőmondatokban válaszol.... Sosem változik. Sajnos.

2017. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!