Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam el a nejem terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el a nejem terhesen vagy várjak mig megszül?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, most várja a 2. babánkat de közben meg ismertem egy nőt akiért odáig vagyok és ő is értem.Volt már köztünk aktus is tehát mindenhogy passzolunk.A nő azt mondta ő tud várni mert tudja hogy terhes a nejem és ő sem akar problémát se a babának se a nejemnek én viszont nagyon rosszul érzem magamat hogy otthon elkell játszani a jópofa, aranyos férjet holott szívem szerint a nejemmel már le sem feküdnék, nem mondanák neki el semmit mi történt aznap velem vagy kérdeznék rá hogy vele mi történt de muszáj hogy míg terhes ne legyen gond mert most van a 6.hónapban.
2018. febr. 27. 22:24
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
88%

Mégis mit jelent a tud várni a nőcske rád szöveg?:)

Hisz annyira érdekelte a házasságod, meg a terhesség a láb szétrakásban mint kb téged. Ő gerinctelen, rád meg nem tudok már semmit mondani.


4 év alatt háromszor köteleződtél el a párod felé. Amikor elvetted s nem csak szerelem de szeretet és elköteleződés is kellett volna lennie benned, hogy igen, ő a társad jóban rosszban, akkor is mikor gondjaid vannak vagy csábítás jön szembe. Elvégre a népesség fele nő. Ezt csak tudtad.


Majd második és harmadik alkalommal amikor úgy érezted a feleségeddel szeretnétek két emberi lényt cirka 40 évre magatokénak tudni, felnevelni, megadni nekik mindent az időd, feltétlen szeretetedet stb.


Ezek egy életre szólnak. Ehhez nem elég a csak szerelem... Kell, hogy a másikat ismerd,szeretet, elismerd s becsüld, legyen olyan fontos mint te saját magadnak.


Mégis hogy lehet ezt az egészet 2 hónap és pár szex meg egy tök idegen alak miatt dobni mint a maradékot?????

Ez színtiszta önzés.

2018. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
9%
40# mindenki jobbam járna.
2018. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos vannak ilyen férgek,bár remélem nem sok.Miért nem pusztul ki az ilyen?
2018. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

#43: Nyugi a sorstól mindenki vissza fogja kapni ami jár neki.

Nekem volt egy férfi ismerősöm aki rendszeresen csalta a barátnőjét, otthon eljátszotta a romantikus barátot, megadott mindent a barátnőjének de mellette volt szeretője plusz fent is volt szexpartnerkereső oldalakon is. Mindig azt mondta hogy nincs lelkifurdalása az egész miatt mert élvezi az életet és biztos volt benne hogy a barátnője sosem fogja elhagyni. Sosem bukott le ezzel kapcsolatban, viszont tavaly nyáron a lány szakított vele teljesen váratlanul mert már nem szerette őt. A nagyképű férfi néhány hét alatt szinte egy élő halott lett. Lefogyott, mert nem evett semmit, mivel nem volt senkije, csak a barátnője, teljesen magányos lett, rosszul teljesített a munkában, sírt is.. Kikészült mert erre nem számított. Jelenleg is ott tart nyár óta hogy pszichológushoz akar járni. Munkatársam egyébként onnan tudom ezt a csodás történetet.

Csak azért írtam le, mert ő is egy féreg volt aztán a sors visszaadta neki a sok "jót". Igaz várni kellett rá de megkapta..

2018. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

"szívem szerint a nejemmel már le sem feküdnék"


Szerintem ne feküdj le vele, mert még valami bacit viszel haza neki az új pi..nából.Undorító vagy.

Tipikusan az a fajta pasi (nem férfi) vagy, aki minden új pi..na láttán elveszti a gerincét.Kíváncsi lennék mikor jön majd a következő..mert ezzel sem leszel sokáig, azt borítékolom.

2018. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Szerinted van különbség a kettő között? Teljesen mindegy, az a pár hét nem számít. Neki a gyerekek felneveléséhez a következő 25-30 évben lett volna szüksége a férjére, a gyerekeidnek meg az apjukra.

Ugyanolyan mocsok dolog otthagyni terhesen, szülés után, vagy két ovis gyerekkel. Csak mert felállt a farkad.

2018. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Hova lettél Kérdező?
2018. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
72%
Ez azért megnyugtató 44-es.Hova lett volna,bújdokol mint a patkányok,bár nem kéne megsérteni szegény állatot(mármint a patkányt)
2018. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!