Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érthette ezt barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthette ezt barátnőm?

Figyelt kérdés

Elhívtam moziba péntek estére, bele is egyezett, meg is vettem a jegyeket. Tegnap este facebookon felvetette hogy mi lenne ha látnám az ikertestvérét (még soha nem találkoztam vele személyesen), amire természetesen azt válaszoltam hogy persze, örömmel ha tényleg bemutatja nekem. Az elején minden szokásosan ment, hogy eljön majd a tesója is és bemutatja nekem, aztán elkezdett viccelődni azzal (nevezzünk most viccelődésnek, de amúgy totál bizarr az egész, legalábbis számomra) hogy lehet nem is venném észre ha nem is ő, hanem a tesója jönne el velem moziba, lehet hogy ő maga majd a távolból fog figyelni minket, aztán már azt írta, lehet hogy ő el sem jön majd, a tesója elmeséli hogy "Majd elmeséli hogy éreztétek magatokat vagy egymást". Persze mindent smiley meg röhögőfejekkel írt, de írtam neki, hogy maradjunk a normális szokásnál legyenek ott mindketten ahogy a bemutatásnál szokták. Erre ő azt írta hogy "így akarsz MAGADNAK jót", mondom nem, hanem mert bemutatásnál ez a normális.

Aztán már írtam neki, hogy az jó buli lenne hogy a tesóját fogdosnám meg smárolnék vele? Erre ő azt írta, hogy ""Ha olyan mint én, akkor nem 8?" Itt már nagyon nem tetszett a dolog, és utána nem sokkal el is köszöntem röviden és lefeküdtem. Mindezt röhögő fejekkel írta, mintha poénnak szánná az egészet, de nálam a smiley-kban ki is merült a poénos része, nekem a szöveg és a tartalma mind bizarr és aggasztó jelentőséggel bírt. Gyakorlatilag beajánlott egy másik lánynak, a tesójának ráadásul. Nem csak azt hozza le ez, hogy csak nem jönne szívesen vele moziba, agy akárhol velem lenni, de még odadobna egy másik lánynak is randizni, ráadásul a tesójának.

Engem nem érdekel a csupa röhögő fej, az ilyen nekem nem vicces, nem éreztem benne a poént hiába tett oda mindig 5 kg smiley-t.

Egyrészt az exem hasonlóan nemtörődöm módjára tartott a végén hosszú pórázon, gyakorlatilag a végén azt mondta, hogy azzal vagy akivel akarsz, másrészt a jelenlegi barátnőm akkor lett ilyen utoljára egy hónapja januárban, amikor a volt pasija bejavart a neki küldött sms-ekkel meg e-mail-lekkel, zaklatta a barátnőmet, össze is zavarta, szakított is velem két napra.

Letiltotta őt face-n, de ha össze szakadok sem értem miért nem vált telószámot....

Azt mondta múlt héten hogy már túl van rajta, de a fene a tudja már ezt...

Mikor "viccelődnek" lányok azzal, hogy "beajánlanak" egy másik lánynak, amikor azt mondják, most találkozz vele helyettem, tök mindegy hogy kivel vagy nem? és stb. Értitek szerintem hogy mire gondolok.

Nekem vannak ötleteim, de egyik sem pozitív.

Ma írtam neki 10:30-kor, egyfolytában fent van, azóta is ír....


Ő 22, én 27



2018. márc. 1. 12:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy megfogom beszélni vele, most már nincs fent, majd ha újra feljön, akkor írok neki újra, ha nem veszi észre a délelőtti levelemet. Köszönöm a válaszaitokat, nektek is jár a zöld kéz!
2018. márc. 1. 15:36
 12/13 Költőnő? ***** válasza:
Hát itt ez az öt év azt jelenti h te már felnőttél, viszont neki még nem sikerült.
2018. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na tehát tegnap megbeszéltem vele ezt a dolgot, és azt a részét jól látta a 10.-es válaszoló, ugyanis, leírta tegnap, hogy csak viccelt és nincs is ikertestvére. Írtam neki, hogy én értem hogy viccelődni is kell, csak ez így meredek volt, mert többértelmű és félreérthető. Szerencsére éretten és komolyan megtudtuk beszélni tegnap este a dolgokat, egy nagyon bensőséges beszélgetés volt, többször is jelezte nekem, hogy nyugodtan szóljak rögtön és egyértelműen ha valamit nem értek, vagy nem tetszik, és akkor befejezi vagy változtat rajta. Tényleg nagyon éretten sikerült megbeszélni, nagyon örültem és örülök neki. Ezek után természetesen folytatjuk, ennek is örültem volna a legjobban, amikor ez a probléma előjött.

Nektek pedig köszönöm a válaszotokat, nagyon sokat segítettetek, és mint jeleztem tegnap is, mindenkinek ment a zöld kéz!

A legjobbakat kívánom Nektek!

2018. márc. 2. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!