Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 3 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3 hónap után korai szóba hoznom az összeköltözést ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, kb minden időnket együtt töltjük (hetente mondjuk 5 napot biztos), nagyrészt az én albérletemben (én egyedül lakom). Ő most a szüleivel él albérletben ideiglenesen, de tavasszal valószínűleg tovább költöznek onnan máshová, és ő nem velük akar tovább menni, hanem egy haverjával néz lakást.

Tudom, hogy 3 hónapnyi kapcsolat után nem feltétlen aktuális szóba hozni az összeköltözést, de tekintve, hogyha tavasszal köt valahol egy szerződést, az nagyon sok időre elvágja annak a lehetőségét, hogy majd velem együtt éljen, és 26 évesen, úgy hogy mindketten dolgozunk, szerintem nem jó semilyen szempontból se ez a munka utáni egymáshoz átjárogatás. Nagyon rosszul esik, hogy benne fel se merült, hogy erről beszéljünk egyáltalán, hogy esetleg még pár hónapig maradhatna a szüleivel, aztán átjöhetne hozzám (főleg, hogy tényleg mindig itt van egyébként is).

Túlgondolom ezt a témát, vagy szóvá kéne ezt tennem? Nem elsietni akarom a dolgokat, de ennél én már komolyabb kapcsolatra vágyom, mint hogy most elkezdjen egy haverjával élni. (és őt is sokkal komolyabbnak ismertem meg eddig ennél)

26N


2018. márc. 1. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem óvatosan hozd szóba de ne erőltesd csak a szándékait próbáld meglesni.


Sokan mondjak itt hogy három Honap kevés idő de szerintem ennyi után már tudni kell közösen tervezni vagy legalábbis képesnek lenni közös gondolkodásra a részéről.


De az is lehet hogy neki így tökéletes én pl megfulladnek ha valakivel 0-24ben együtt kene éljek de ez is én vagyok . Szóval na szerintem itt amúgy minden rendben, ha mégse gondolkozik meg rajta akkor sincs semmi veszve :)

2018. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjuk ezt neked kéne tőle megkérdezni. Lehet ő is szívesen odaköltözne hozzád, csak nem meri megkérdezni, hogy odacuccolhat-e...
2018. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb. 3 hónapja voltunk együtt a férjemmel, mikor már eljutottunk odáig, hogy állandóan nálam volt, ott aludt, onnan ment dolgozni és oda jött munka után. Kb. heti egyszer-kétszer ugrott haza a cuccaiért. Én akkor megmondtam neki, hogy figyelj, szerintem te már itt laksz, úgyhogy nyugodtan rakd a ruháidat a szennyestartóba, felesleges azért hazarohangálnod. A következő hétvégén hozta a cuccait, és fogott pár csekket és befizette a rezsit. 8 éve vagyunk együtt, és működik a dolog.
2018. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 WheneverYouWant ***** válasza:

Beszéljetek róla... lehet hogy Ő is szeretné csak "gáznak" érzi hogy Ő kérdezze meg hogy oda költözhet e hozzád... Egyébként is ez úgy szokás szerintem hogy az kérdezi meg a másikat akié a lakás. Lényegtelen hogy te is csak albérletbe vagy akkor is te élsz ott és neked kell eldönteni hogy szeretnéd e valaki mással megosztani.

Szerintem kérdezz rá... beszéljetek róla.

28F

2018. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!