Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, ha ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, ha ilyen nehezen indul?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerjük egymást, 1 hónap beszélgetés és randizás után feküdtünk le. Ő 29F, én 22N.

Úgy érzem nem tudunk egyről a kettőre jutni, egymás szomszédságában lakunk mondhatni, mègis heti 2 talàlkozónk van, ami arról szól hogy megnézünk egy filmet.

Nincs kimondva hogy kapcsolatban lennénk, de számomra ez így már egyértelmű. Ennek ellenére olyan nap is van hogy 2 szót váltunk a chaten, vagy még annyit se. Eléggé visszahúzódó típusú férfiról vanszó, de én igényelnének hogy néha megkérdezte hogy vagyok,vagy ehhez hasonló. Nem tudom, talán ott rontottam el hogy túl koràn lefeküdtem vele, kezdem nagyon megkedvelni, de azon gondolkodom, hogy szálljak ki mielôtt még nehezebbé vàlna. Félek hogy bántani fog ez a helyzet, a szakítàs, ha úgyis arra kerül a sor..



2018. márc. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy te ezt kapcsolatnak nevezed, az igazából erős túlzás...


Ezt viszonynak hívják...


Ha barátnőként tekintene rád, akkor napi szinten keresne, már rég túl lennétek azon, hogy megvitassátok, hogy ez tulajdonképpen mi is közöttetek stb.

Elhiszem, hogy visszahúzódó, de azért elég hamar benne volt abban, hogy lefeküdjetek, tehát nem hiszem, hogy olyan nagyon anyámasszony katonája lenne!


Szerintem neki ez egy tök kényelmes helyzet, szingliként heti 2 alkalommal van társasága, filmet néz veled, szexeltek, amúgy meg elvan...vagy nem akarja lekötni magát, és ez a "bonyodalmaktól mentes" viszony őt kielégíti, vagy csak alább hagyott irántad a lelkesedése, de azért az "ingyen szexről" nem akar lemondani, hisz amíg te partner vagy benne, miért hozná fel a témát? (hülye lenne, ha csak ennyit akar).


Ha téged ez zavar, és szeretnél tisztán látni, ülj le vele és kérdezz rá, hogy mit szeretne, szerinte ez mit jelent ez most, és ő, hogy látja merre tart a dolog közöttetek? 2 hónap azért nem kevés idő arra, hogy az ember eldöntse, hogy most jár -e valakivel vagy sem, főleg úgy, hogy már a szex is megvolt.

2018. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ilyen természet és ez neked nem jön be, akkor miért nem olyannal vagy, akivel jobban passzoltok?
2018. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes folytatni. Ez az ő részéről csak ilyen laza “kapcsolat”. Aki komolyat akar, azt már a legelején is érzed, minden nap ír, hív, amikor csak tud, látni akar, sok programot szervez, tulajdonképpen neked csak hátra kell dőlni és élvezni a helyzetet :D Mármint nyilván neked is kell tenni a kapcsolatba, de egy szerelmes férfi elkényeztet, nem úgy viselkedik, mint a te jelölted.


Velem is volt olyan nem egyszer, hogy randizgattam valakivel és csak heti 1-2 talink volt, közöttük szinte nemis beszéltünk, és egyszerűen nem léptünk egyről a kettőre. Ilyenkor mindig azzal próbáltam magyarázni, hogy biztos csak független típus, vagy sok dolga van blablabla, de ez mind kamu, annyi az oka, hogy nem akar kapcsolatot a srác. Lehet csak szex érdekli, nem akar még elköteleződni, vagy te nem fogtad meg annyira, ez mindegy, a lényeg, hogy nem vagy neki fontos. Inkább keress valakit, aki megbecsül és komoly kapcsolatra képes :)

2018. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számára nem hinném, hogy kapcsolatban vagytok. Ez összejárás.
2018. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"visszahúzódó férfi" - meg nem is nagyon érdekled, csak annyira, hogy jobb egy nővel, mint a kis kezével.

Nem értem, ilyen kevés és szűkre szabott tartalmú kapcsolatban miként tudod megkedvelni, de szerintem jobb most kiszállni, mint 10, vagy 20 év múlva. Ő akkor se fog szeretni.

2018. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!