Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt mondta ha nem lennek neki, akkor lefekudne a csajjal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A parom vendeglatasban dolgozik egy hotelben, es kb. 3 honapja ramozdult egy csaj, azt mondta baratomnak, hogy nagyon aranyos es tetszik neki, meg kerte hogy este amiutan bezarta a bart maradjon ott vele es igyanak, elhivta setalni es hasonlok.

Nekem errol a baratom nem meselt. Egy kozos ismerosunk mondta el nekem par napja. a baratom ugy meselte el ezt a sztorit neki, hogy brutalisan jo csaj es azt mondta hogyha en nem lennek akkor nagyon “kivegeznek” egymast. Allitolag elegge banta, hogy “miattam” nem fekudhet le a lannyal, de amikor ezt elmeselte az ismerosunknek utana meg par napig vendeg volt a holgyike a Hotelbe. Ergo akarmi is tortenhetett koztuk.... ha fizikai kontaktus nem is, de az 100% hogy flortolgettek egymassal..

Tudom pasik kozt ez termeszetes, hogy megbeszelik melyik csaj mennyire jo stb.. de az en parom nagyon banta hogy nem teheti meg, es nem emlitette nekem soha hogy tortent vele ilyen.


Nektek mi a velemenyetek errol, tul gondolom?


2018. márc. 2. 03:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt meg hozza fuznem, hogy en soha nem bannam azt, hogy ot “kell” valasztanom legyen szo akarmilyen pasirol. En is kerultem mar sokszor ilyen helyzetbe, hogy felakartak szedni, de nyilvan nem erdekeltek mert szeretem a parom....
2018. márc. 2. 03:20
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem jobb ha szakitasz, bar megbeszelhetitek, de azert ez igazi suttyo, paraszt, nyalcsorgato...olyan tipikis 50-es ferfi, aki csorgatja a nyalat a 16-17 evesekre, de nem kaphatja meg oket mert hat a kornyezet mit szolna ha kitudodna? Na...kb ilyen a pasid helyzete is. Semmivel se kulonb egy venember perverz hajlamaitol. Csak itt te tartod a porazd. De a kerdes, ha nem tette meg a csajjal a dolgot...miert nem? Ha megtette akkor kesz, levan zarva. De ott van az a bizonyos “nem tette meg” elagyalt rajta, es jobbnak latta ha seggere ul es marad melletted biztonsagban, vagy ha megtette volna es ha kitudodik akkor lelepsz, o meg ott marad “egyedul”. Vagy megtette, de azt hiszi, hogy nem tudodott ki, es akkor majd romban a bomba nala.


Az biztos, hogy nem gondolod tul, ezek igen szaraz, nyers, tomor, tenyek. Szerintem egy kapcsolatban a ket fel oriasi betonfalat huznak maguk kore, erzelembol, szeretetbol, szerelembol, erzekisegbol, vagybol komponal ossze ez a fal, ami vedi mindettojuket, a betolakodoktol, es mas, benem teheti lapat.


Nos ha ezeket a mely erzelmeket amit itt irtam, ti nem eltetek at, vagy csak az elejen, akkor ez a fal mar nem nagyon van meg. Igy konnyen belephet egy harmadik. Es ha a harmadik eloszele megsuhan, mindent felforgat.


Ezt jol felkell bocolnod vele...figyelni kell a reakcioit, a beszedet, a mimikajat, mit, hogy mond, erzelmi kerdesek, stb.

2018. márc. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kedves közös ismerős vajon miért mondta el a dolgot? Szerinted mi volt a motivációja?
2018. márc. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is az merült fel, hogy ki az a közös ismerős, és miért mondta el.

Ennek azért megkérdőjelezhető az igazság tartalma.

Mármint maga a tény biztos igaz, hogy volt ott egy csaj, aki kellette magát. De ezek a plusz benyomások, hogy nagyon bánta, hogy nem próbálhatja fel, háááát ki tudja mennyire igaz. Lehet ezt csak az ismerős érezte úgy, vagy csak tette hozzá, hogy súlyosbítsa a helyzetet.

Meg az is benne van a pakliban, hogy a barátod is túlzott. A "brutálisan jó csaj" lehetett egy sima átlagos lány is, csak így jobban lehetett vele vagizni, hogy huuu micsoda nő akar engem felszedni, de el kell utasítsam...

Szóval amit másodkézből hallasz, azt mindig fenntartásokkal kell fogadni. Ez az egyik.

A másik, hogy a férfiaknál a szex téma, meg a bomba nők a gyengéjük. Akár kapcsolatban vannak, akár nem, az ilyen helyzetek beindítják a fantáziájukat. Ha megkérdeznénk házas/tartós kapcsolatban lévő férfiakat egy ilyen helyzetről, 10-ből 9 tuti azt felelné, amit a barátod is, hogy "huuu ha az asszony nem lenne.."

Ők tényleg ilyenek, másképp élik meg ezeket mint a nők.

És igazából az a lényeg, hogy téged szeret, és hűséges hozzád. Tudod az igazi hűség nem az, mikor nem lépek félre mert lehetőségem sincs, hanem az, mikor van kísértés, de nem élek vele.

Persze megértem én, hogy ez rosszul esik, hohy más nő is megtetszett neki, de a lényeg az, hogy kit szeret. És az Te vagy.

2018. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Pároddal beszéltél erről, elmondta az ő szempontjából?

Ha szóról-szóra így történt, én kidobnám..

2018. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2, igazán sajnálom, hogy ilyen csúnyán átb_szott egy 50-es férfi, de az a te magánügyed, a kérdéshez nem sok köze van. Abban nem szerepelt életkor, sőt a leírtak alapján én meg a max 30-as - csak a te kedvedért éretlen kisnyuszik - világára gondolok.


A kérdésről meg azt gondolom, hogy a pozitív olvasata, a hűség - az döntés kérdése, és a párod jól döntött.

De ettől még nem nagyon bíznék benne, főleg, ha megbánta, hogy kihagyta az alkalmat, meg főleg azért nem, mert végül is csak annyi az a nő, hogy "brutálisan jó" -gondolom a kinézete. Ha meg neki csak ez a szempontja, akkor hetente ki lesz téve ilyen kísértésnek, és nem akarja majd mindet kihagyni.

2018. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha venném a fáradságot és összeszámolnám hány nővel feküdhettem volna le az elmúlt 10 évben mióta a párommal vagyok, akkor elég nagy szám jönne ki. Divatszakmában dolgoztam jó ideig, utána átpártoltam az esküvő-szalagavató bizniszbe és folyton 18-20 éves lányok vesznek körül. Sokszor előfordul, hogy méregetnek engem, flörtölnek velem, van aki meztelen képet küld privátba és még sorolhatnám, és gyakran tetszik a látvány, hiszen férfiból vagyok. De ez az elméleti szint, még az sem tartom kizártnak, hogy néha elkalandoznak a gondolataim, hogy milyen lenne, de az agyam azt mondja, hogy ezt nem tehetem a partneremmel.

Tisztességes ember lelkiismerete azelőtt fúj riadót mielőtt megtenné a hűtlenséget, a gyenge emberek utólag esnek kétségbe miután már megtörtént a dolog,mert meg akarják nyugtatni a saját lelküket.

Szóval a párod egy gerinces ember, lehet azon kattogni, hogy miért nem mondta el ezt az affért neked, valószínűleg én sem mondanám el a páromnak, mert megmérgezném vele a kapcsolatunkat. HA ez egy egyszeri alkalom volt és többet nem látják egymást akkor teljesen felesleges felfújni a dolgokat, de ha ez a viszony folytatólagos lenne, az már egészen más tészta. A párom egyébként is 6 érzékkel rendelkezik, mert mindig megérzi rajtam ha valami rendkívüli dolog történt velem, mondjuk 10 év után ez nem meglepő. HA rákérdezne, akkor nem hazudnék, és ha emiatt szakítana, akkor valószínűleg el is búcsúznék.

Azért az is megérne néhány szót, hogy milyen barát az, akinek elmondod az érzéseidet és nyomban kitálal az érdekelt félnek.....ha ilyen barátod van nem kell ellenség!

2018. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is úgy érzem, hogy ez nem túl jó, ha már így gondolkodik... mintha haragudna rád kb, hogy miért létezel, így nem dughatja meg. De amúgy nincs kizárva, hogy abban a pár napban végülis úgy tett, mintha nem lennél, és... :D
2018. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es nagyon jól leírta. A "miért nem szólt róla" kérdéskörhöz: a pasik sok esetben nem mondják el a párjuknak az ilyet, még egymásnak is azt tanácsolják, hogy el ne mondd! Miért? Mert ha elmondják, mi nők elkezdünk kattogni rajta, féltékenyek leszünk, rosszul esik, hogy más is megtetszett a párunknak, stb. Ilyenek vagyunk, és persze ezek teljesen természetes érzések számunkra, de eléggé megronthatjuk vele a kapcsolatot. Kevesen tudunk másképp reagálni.

Én már tisztáztam a párommal, hogy ha ilyen eset van, bármelyik oldalról, akkor én az őszinteséget preferálom, vagyis beszéljük meg. Volt is rá alkalom, ennek már cirka 8 éve. Akkor sem történt semmi, csak a lehetőség volt meg rá, meg a vonzalom. Kérdező, szerintem a legokosabb volna összeszedni minden higgadtságodat, leülni és megbeszélni a pároddal, hogy mit hallottál a kedves "baráttól", és úgyis látni fogod, hogy hogyan reagál. Ha megnyugszol, hogy tényleg nem történt semmi, akkor pedig megkérheted, hogy hasonló esetnél jobb szeretnél az ő szájából hallani a dologról, mert neki sem esne jól fordított felállásban, ha rólad hallana ilyet egy "baráttól".

2018. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy mehet, nem állok az útjába :)
2018. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!