Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztika vagy lakáshitel?

Figyelt kérdés

Van egy hitel, amit a pár férfitagja vett fel, hogy megvegye azt a lakást, amibe immár együtt élnek.

A felújítás/berendezés költségeit már együtt fizették, a nőnek is van fundamentája, ami 1 év múlva jár le, ennek összege valószínűleg belemegy a hitelbe majd.

Külön kassza van, kb 50-50%-ban oszlanak el a költségek.

Problem: a nő összegyűjtött 1 milliót és szeretné mellplasztikára költeni, mert az eredeti melleivel nem elégedett, a férfi meg azt szeretné, ha a lakáshitel lenne minél előbb kitörlesztve. Régebben a férfi is támogatta a műtét ötletét.

A férfi többet keres, de neki drágább hobbijai vannak, így kb ugyanannyi megtakarítást tudnak összegyűjteni egy évben.


2018. márc. 2. 11:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha mindent fele-fele fizettek és a Fundamentád a lakásba fog menni, akkor a megtakarított pénzed arra költsd, amire akarod.


Azt azért megkérdezném, a lakás kinek a nevén van, és elraktál-e minden számlát, mert más lakásába ölni milliókat egyenesen badarság.

2018. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
41%
Én ha már összegyüjtottem volna ennyi pénzt egy nagy álmomra biztos nem mondanék le róla ! Ha életbe vágó lenne persze segítenék . De ez nem az . Utána megbánnád szerintem . Én hitelezve műtettem magam , támogatott mindig is a párom a döntésemben . Pedig lenne hova tenni azt a pénzt. És mégis... ;)
2018. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Ja és birom az ilyen tejes zacskós szilikon szakértőket . :D

Szerintem le esned az állad ha tudnád hány nő fekszik kés alá . És ledöbbenél hogy különbséget nem lehet tenni az igazi és mű között. Nem feltétlenül mindenki Kelemen Anna melleket varrat maganak ...

2018. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem le esned az állad ha tudnád hány nő fekszik kés alá . És ledöbbenél hogy különbséget nem lehet tenni az igazi és mű között. Nem feltétlenül mindenki Kelemen Anna melleket varrat maganak ..."


Hidd el, észre lehet venni a különbséget. Nem igazán érdekel, hogy hány nő fekszik kés alá, ugyanis egyáltalán nem vonzanak a mű dolgok.

2018. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
45%
Az a helyzet, hogy ha egy nő fejébe veszi, hogy műdudákat csináltat magának, akkor erről senki sem tudja lebeszélni, bármekkora értelmetlen baromság az egész. Az ilyesmi felülír minden józan megfontolást. Két exemmel is így jártam, ráadásul az egyik azt állította, hogy ez volt a legjobb döntés az életében. Úgyhogy azt hiszem, itt a férfi nem sokat tud tenni...
2018. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
28%

Hidd el, észre lehet venni a különbséget. Nem igazán érdekel, hogy hány nő fekszik kés alá, ugyanis egyáltalán nem vonzanak a mű dolgok.


Akkor minek vagy itt ? Le akarod beszélni ? "Egyemaszived" ;)

2018. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%

Igazi optimista emberek vannak itt.:) A kapcsolatnak vége lesz..

Akkor én is îrok egy verziót. Csaj megcsináltatja a melleit. Aztán olyan kutya jó nő lesz,hogy meglép a hitelben úszó pasijától:)

Na de komolyan 1millió befizetéssel 1,05milliót lehet megspórolni a kamatok révén.

Itt nem apasi lakásáról, hanem a közös otthonról van szó.

Sokan elvárják a pasi ingyen fedelet tegyen a párja fölé.

2018. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
Jaj mar emberek! Legyunk oszintek! “Tejes zacsko, kelemen anna” blablaba. Ha lenne penisznovelo mutet akkor kozuletek hanyan nem kezdenenek el gyujteni ra? (Persze az akinek alapbol nagy farka van de itt most az aztlag vagy koktelvirslire gondolok)
2018. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%
18 # teljesen igazat adok ! :D plusz lefikázzák de azért csorog a nyáluk egy szép mell láttán . :D szerintem nincs pasi aki kirugna az ágyából egy szép nagy mellű nőt. Szerintem ehez egy igazi FÉRFI kell . Amikor egy ilyen dologban tudja támogatni élete párját . És nincsennek benne ilyen félelmek , hogy "jaj majd lelép a nagy dudákkal " meg kevés leszek majd hozza. Stbstb
2018. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

#18

Figyelj, a pasik elég kis százalékát érdekli, hogy a barátnőjének konkrétan mekkora a melle.

Ha egy lánynak/nőnek szép arca van és jó kisugárzása akkor senki nem fogja azért elutasítani, ha éppen "csak" A vagy B kosármérettel rendelkezik.

Volt két kolléganőm is akinek kés alá feküdt, 30-40 évesen egyetlen pasit sem tudtak még találni komoly kapcsolatra mert ugyanúgy elég csúnyák maradtak (meg hozzátenném, hogy személyiségre is egy hisztis, akaratos, nyávogós, kényeskedő nők voltak).

Az a nő akinek kés alá kell feküdnie valamilyen okból nem nagyon lesz kisegítve 2-vel nagyobb mellmérettel. Jah, több pasi figyelmét felkelti a nagyobb dudákkal, de ez kb. annyiban ki is merül, hogy megbámulják az új csöcseit majd mennek tovább a dolgukra.

Nem ismerek egyetlen olyan értelmes férfit sem aki halálosan szerelembe esne csak azért mert a nőnek műcicije van. Aki meg alapból szép annál úgysem számít.


De ugye az ő pénze, azt csinál vele amit akar és ahogy írtam, más tulajdonában lévő lakásra sincs értelme költenie.

A péniszműtét lehetőségét pedig nem lehet konkrétan ide venni, hiszen pont a nők írják gyakran, hogy nagyobb pénisszel jobb nekik a szex.

2018. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!