Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne legyen ilyen passzív szexuális téren?

Figyelt kérdés

Az elején se volt egy lepedőakrobata, elég lusta, de azért törődött velem és az igényeimmel. Mostanában viszont csak fekszik. Ha megkérem, hogy legyen felül vagy mozduljon meg néha, akkor fel van háborodva. Azért persze elvárja a heti 4-5 alkalmat, és az orális szexet is, amit szinte soha nem viszonoz.


Mostanában kicsit meghízott és nem elégedett magával (bár férfiaknál szerintem ez nem bír olyan jelentőséggel, én se vagyok elégedett magammal, de attól még nem fekszek, mint egy darab fa), de még mindig kifejezetten vékony testalkatú és engem nem zavar a kis pocakja.


Próbáltam beszélni vele, elmondása szerint lefárasztja a munkája...


2018. márc. 2. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Akinek nincsen, az nem fog a kedvedert szexualis kulturat növeszteni, hiaba varsz erre meg ennel is több idöt.
2018. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Munkahelyet kell váltani. Én is voltam ilyen helyzetben, mondjuk szexben attól még aktív voltam, csak a mindennapokban nem figyeltem annyira a páromra, és ez okozott problémát.

Munkahely váltás után sokkal de sokkal jobb lett! Végre élveztem/élvezem az életet.

2018. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélés után sincs javulás, akkor nem is lesz. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást.
2018. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt munkahelytől függetlenül érezni kéne, hogy részéről aránytalanok az elvárások. 1x-1x lehet kérni ilyet, de nem folyamatosan elvárni...
2018. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem lesz jobb. Lehet valaki fáradt, de fáradtan is lehet puncit nyalni. Neki egyszerűen arra van igénye, hogy ő ki legyen elégítve.
2018. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy akkora ökör duma! "lefárasztja a munkája"...

Ugyan már! Ez olyan mint a nőknél a fejfájás.


Van akinél használ egy kis elbeszélgetés, de van akinek az sem.

2018. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Talán, futtatni kéne rajta egy aktiválási kódot.
2018. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert megteheti!
2018. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szexuális kultúrája, meg igénye a JÓ szexre, akkor te ítéletnapig is várhatsz...
2018. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!