Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint nagyon bámulom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint nagyon bámulom az idegen helyes pasikat és amíg nem komolyodok, ne tervezzek hosszabb távra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerinte szopom a szememmel az idegen pasikat és a haverjai szerint is igaz ez.

Meg kell komolyodnom ha azt akarom hogy pl megkérje a kezem. Nem bízik bennem. Sokszor rám írnak férfiak de erről nem hiszem,hogy tehetek. Hogy bizonyítsak?


2018. márc. 2. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Azthittem csak az enyém ilyen érzékeny erre. Szerinte én is "ba szok" a szememmel, de én se veszem magam észre. Aki ilyen az nem fog "kinőni" belőle én tudatosan oda figyelek ha társaságba vagy akárhol vagyunk hogy nehogy túl sokáig legyen a tekintetem egy férfin. Sajnálom nem tehetek róla ugyanúgy a szép nőket is megnézem az én tekintetem is vonza ha egy nő szép vagy jó teste van. Pedig maximálisan hetero vagyok. Én elősször leszedtem az összes képem facebookrol hogy ne irkáljanak rám (hiába nem irtam viasza senkinek ment a dumálás hogy ez ki az ki amaz ki stb) aztán meg le is töröltem magam. A csadoros komment sajnos pedig igaz. Elhagyni úgy sem tudod mert az ilyenekbe szerelmesedik bele úgy az ember hogy ha kell még fel is veszi azt a csadort szóval szépen te is alárendeled magad minden téren a párodnak. Aztán az se fog zavarni ha agresszív lesz veled.
2018. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
" szopom a szememmel" :D :D Mindig tanulok itt valamit.
2018. márc. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!