Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek most? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek most? Vagy mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kiakadtam. Tegnap a barátomnál voltam. Egész nap dolgoztam, szerettem volna zuhanyozni, ő meg sietett volna már az ágyba. Volt már máskor is olyan hogy elsiette és nem tudtam zuhanyozni. Semmi gond sem volt, ugye nyilvánvaló hogy akkor nem virágillatú lent az ember munka után. De azért olyan rossz sem volt, jó orrom van. Éreztem én is h erősebb, de azért nem volt még nekem sem undorító.

Elhúzódott tegnap. Én elmentem zuhanyozni, abszolút frissen visszatértem. Erre egész másfél órán keresztül nem jött a közelembe, beparfümözte a helységet majd pedig olyan öklendező rohamot kapott hogy majdnem elhányta magát, pedig csöppet sem volt büdös a szobában, jó illat volt. Közölte velem h nagyon büdös a nadrágom (se én, se a nadrágom nem volt büdös, se semmi más a szobában), cseréljem át.

Én erre felöltöztem és eljöttem, nyilván porig alázva. Este írt h mi a bajom, nem tudja h büdös volt e a nadrágom vagy sem, de még mindig undorodik. Írtam neki h tőlem undorodsz gondolom.


Ez szerintem nagyon gáz, az is hogy ennyire túlreagálta. Volt már h ő nem zuhanyzott előtte és volt bukéja rendesen. Meg igazából én azt is szeretem, nem undorodom, pedig izzadós is, van hogy szaga van.

Itt nyilván a gond hogy az én szagommal van baja, de akkor meg minek szexel velem? Miért akar mindig annyira örömet okozni? Amúgy tisztaság mániás, szex után szalad zuhanyozni ő is és szereti ha én is megyek. Én magamtól is megyek mindig a húgyúti fertőzések elkerülése végett pisi+zuhany kombó, de mióta tudom h ez a zuhanyzás nála kényszeres azóta zavar. Meg nem nyal ki, ujjazás után rögtön kezet mos, az már egy ideje jobb, már nem mindig mos kezet, de az elején oda sem akart nyúlni, nem akarta sokáig engedni h leszopjam és lenyeljem (annak ellenére hogy engem felizgat) mondván hogy az piszkos, most is csak úgy h megborotválkozik és megmossa előtte, pedig ugye maga a rúd nem szőrös és engem nem zavar a szőre. Amikor elélvez és pl olyan lesz az ágy azonnal áthúzza szintén piszkos címszóval, az is jobb már egy ideje és bújik még kicsit, nem szalad rögtön. Kértem a múltkor hogy élvezzen rám, mert felizgat, megtette, aztán mondta h irány a zuhany mert piszkos vagyok. Ez normális? Egész eddig nem érdekelt mert kívánt mindig, a csóktól sem undorodik meg semmi. Szeret hosszan csókolózni.

De mindig ilyen, mindent rögtön el kell raknia, pakolnia, kitakarítania.


Lehet h tegnap nem voltam a legillatosabb. Viszont érzékeny az orrom a saját szagaimra is, sokkal inkább mint neki és nem volt olyan vészes sem hogy öklendezzen főleg hogy durván ha fél percig érezte mert rögtön zuhanyozni mentem. Az öklendezést meg már tiszta állapotomban csinálta.


Nem tudom h számít-e de elég vallásosnak nevelték akkor is ha tudatosan ő nem gyakorolja, volt már h mondta h a szex az tulajdonképpen bűn. Kérdeztem h akkor miért csinálod? Meg ez butaság mert nem is bűn.

Vagy lehet h látens homoszexuális? Ez lehetséges? De akkor miért izgul rám? És ha utálja a szagom akkor miért kíván annyira? Szeret velem sokáig feküdni és megölelni, nem húzodik el, szereti a testem.


Este megszagoltam a régi bugyim, nem volt vészes, punciszaga volt, de semmi komoly. És nem vagyok büdös, ápolt vagyok, napi 2x 3x zuhanyzom, deot, parfümöt használok, intimmosakodót, de tegnap sírás közepette vagy egy órán keresztül sikáltam magam, alig maradt bőr ott.


Soha többé nem tudok lefeküdni vele, azt sem akarom hogy hozzám érjen vagy a közelembe jöjjön. Nincs is értelme.



2018. márc. 4. 03:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Ohh jaajj Istenem.

Hmm....nem tudom mit is irhatnek.

Eloszor is nyugodj meg, higgadj le. Tulreagalod a dolgot, de nagyon. A hulye pasid meg ugy bevagta a hisztit. Szerintem ezt amit ide leirtal, szepen kuld at neki e-mailben. Vagy messengeren vagy nem tudom. Ez egy eleg jonfogalmazas errol, reszketesen leirod benne a dolgokat, habelolvassa es latja, hogy mennyire kicsinalt teged ezzel, akkor talan veszi a lapot es bocsanatot ker.

Nagyon feldult lehetsz. Nyugiiiii....korant sem olyan veszes ez.

Annyi az egesz, hogy rosszul reagalt le a pasid valamit, talan egy nem is metezo dolgot, te meg ott voltal mint fkgado, kin csap az ostor, te meg magadra haritottad.

Ezert irom, hogy nyugodj meg, es ha szeretnel meg tole valamit, akkor ezt elkuldheted neki, ebben ugy minden benne van.

Nyugi!!!

2018. márc. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet nem tudnék lefeküdni vele, elengedni magam a közelében. Nem tudom mióta vagytok együtt, csinált már ilyet vagy nem, de mindegy is. Szakítanék.
2018. márc. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy meleg, ha így undorodik a puncitól. Ne vedd ennyire magadra a történteket, próbálj túllépni rajta, hiszen nem vagy igénytelen. Ezek után meg természetesen gondolkodás nélkül ki kell dobni.
2018. márc. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy feldúlt vagyok e?? Igen és visszataszítónak érzem magam, miután közölték velem h büdös vagyok és órákkal az incidens után is undorodik.

Nem, képtelen vagyok a közelébe menni.

Ha mondta volna h bébi zuhanyozz le és utána folytatunk mindent ugyanúgy, ja az tök természetes lenne, ez viszont így nagyon nem ok.


Másrészt viszont itt valami nagyon nagy baj van a háttérben. Nála.

Ésvazt hiszem h én lehetrk az első neki hiába a sok pofázás a barátnőiről.


Csak a szex az mindig jó volt. Mindkettőnknek :/

2018. márc. 4. 05:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már az szakito ok, hogy nem nyal ki. Imadom mikor fél órán keresztül kenyeztetik a pu. cikámat.
2018. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ennek így nem sok értelme van.

Kéne neki egy pszichológus, mert ez elég beteges.

2018. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a pasid nem kicsit kényszerbeteg, amihez társul még egy kis elmebaj is.

Remélem találsz magadnak helyette egy igazi férfit.

2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem már kidobtad, felesleges magad hibáztatnod, meg magad tönkretenni lelkileg. Ez egy idióta, egy percig se sajnáld.

2-es voltam

2018. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kidobtam. Ő nem ért semmit, azt írta sajnálja és h ne gondoljak rosszat azért mert büdös! voltam tegnap, csak szóljak ha zuhanyozni szeretnék vagy ha beteg vagyok!. Mindig zuhanyzom munka után...ezt ő is tudja jól.

Kiosztottam sajna nem bírtam megállni.

Az fáj h tényleg rögtön zuhanyozni mentem és rá egy órával öklendezett mintha leprás lennék. Szemét állat. Ma egész nap aktív voltam, szagolgattam magam, de jó illatom volt lent is... :/

Mondjuk már mindegy, állatira kivagyok.

Ja és tudjátok mit írt még h nagyon kész van mert én cirkuszoltam vele...

2018. márc. 4. 14:35
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt írja h rosszul gondolom, mert ő nem undorodik tőlem és nincs baja velem...Ja...

Csak allergiás az olyan szagokra és nem kap levegőt. Hát akkor ez megoldva, úgy érzem.

2018. márc. 4. 15:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!