Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nincsenek barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nincsenek barátai (friss kapcsolat). Honnan tudjam, hogy azért, mert introvertált vagy pedig azért, mert nehezen megy neki a kapcsolatteremtés?

Figyelt kérdés

Nekem sincsenek, max haverok, de duális képzésen vagyok, amikor nem egyetem vagyok, akkor dolgozom vagy tanulok, hetente 3-szor edzeni járok, így kb. a barátom lesz az egyetlen ember, akire van időm. Szóval, sosem vártam a másik embertől, hogy keressen nekem elfoglaltságot. Volt már barátom, akinek nem voltak barátai, aztán kb. a munkahelyén kívül vagy állandóan velem akart lenni vagy otthon duzzogott és unatkozott, akkor megfogadtam, hogy nem jövök össze olyannal, akinek nincs élete.

Úgy vettem észre, hogy a barátom egyelőre elvan magában, és nem zavarja, ha nem vagyunk együtt mindennap, de mi van, ha csak a jobbik énjét mutatja.


A kiemelt kérdés "ihletett" meg.


2018. jan. 23. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor inkább, keressél szexkapcsolatot. Ott mindenki azt csinál amit akar és néha össze futnak dugni. Akkor nem kell ilyen gondolatokkal foglalkoznod.
2018. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Mennyire friss kapcsolat? Ha nagyon, akkor lehet, hogy egyelőre a jobbik énjét mutatja neked, de később rád akaszkadik.


Elfoglaltsága, valamilyen szociális érintkezése azért van, pl edzés, hobbi szakkör vagy bármi?


Ha nincsenek se barátai, se haverjai, nem mozdul ki, a munkán és/vagy tanuláson kivűl nincs semmilyen kapcsolata az emberekkel és amúgy elfoglaltsága sincs, akkor sajnos nagy valószínűséggel tőled fogja várni, hogy szórakoztasd és teljesen rád fog akaszkodni, kisajátítani.

2018. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Az első válaszolóval értek egyet. A szexkapcsolat való neked. Nem bántásból,de akinek ilyen sűrű élete van az miért akar olyan párkapcsolatot ahol a minőségi idő konkrétan elvész? Amit te szeretnél arra elég az időnkénti összebújás is. Valamint ha kiderül,hogy a jelenlegi párod többet akar akkor ne hibáztasd,ő sak normális kapcsolatot akar(t).
2018. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Minden introvertáltnak nehezen megy a kapcsolatteremtés. És minden intelligens embernek. Minél értelmesebb vagy, annál kevesebb a barátod. Newtonnak még nője sem volt életében.
2018. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy beszélgetsz erről vele. Ez is a megismerés része.
2018. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek tényleg jobb egy szexkapcsolat, ha nincs egyáltalán ideje, de felhívom a figyelmet,hogy kérdező azt írta, hogy csak a párjára lesz ideje. Vagyis a párjára LESZ ideje! Ami nem egyenlő azzal, hogy napi 8 óra ledolgozása/letanulása után minden idejét a párjával óhajtja/tudja tölteni.


Kérdező, minden introvertáltnak nehezen megy a kapcsolatteremtés. Ha semmi jelét nem látod, hogy idegesítené, hogy nem vagytok együtt sülve főve, akkor ne láss rémeket. Viszont beszéljétek meg, hogy kinek mennyi együtt töltött és mennyi minőségi időre van igénye egy kapcsolatban. Ez elég alap téma. Nekem például igényem van arra, hogy nagyjából minden nap együtt aludjunk, míg minőségi időre, hetente 2-3 alkalmat szeretek szánni.

2018. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, én sem bántani akartam, de ahogy végig van a kérdező ideje, nem tudom, mikor lehetne minőségi időket együtt tölteni? Egy normális kapcsolat, hogy tényleg működjön, sok időt igényel. Nincsenek nagy igényeim, introvertált vagyok, de amit írtál magadról, kevés időd maradna a kapcsolatra. Alkalmanként tudsz pár órát szakítani, az nem kapcsolat.
2018. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az előző azt akarta, hogy mindennap menjek át hozzá és legalább háromszor aludjak nála egy héten.

Aztán kb. hangulatingadozásai lettek és vagy hisztizett, hogy már két napja nem látott, vagy pedig bújt és puszilgatott, hogy tökéletesen megérti, hogy dolgom van.


A megbeszélés-része nálam ott bajos, hogy egy dolog, amikor valaki azt mondja, hogy nem zavarja, ha heti 2 nap biztosan nem fogok ráérni, de minden héten bepróbálkozik, hátha aznap mégis ráérek.

2018. jan. 23. 09:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy minden férfi vagy a barátom is ilyen, de csak az ellen mondok érveket, hogy meg kell beszélni a dolgokat. Mert bárki mondhatja azt, amit a másik hallani akar, de utána meg nem változik semmi.
2018. jan. 23. 09:05
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Adhatnál a pasasnak némi bizalmat. Ő nem az előző pasijaid újratöltve. ő egy másik ember. A tettei számítsanak, ne az előítéleteid.
2018. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!