Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha zavar vagy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha zavar vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
A baratom es en mielott osszejottunk volna baratok voltunk egy ideig, neki sok lany baratja volt igy nem volt meglepo, nekem nem voltak fiu barataim de teljesen a barati vonalat megtartottuk, ekozben o osszejart egy lannyal ( ezt a lanyt kesobb ismerte meg mint engem) de en meg batorittam is ot ebben. Mas varosba lakunk igy sokszor ott aludtam buli utan, de soha nem tortent semmi, legjobb baratok voltunk. A lannyal kb masfel honapig talalkozgattak, majd eltelt egy honap, es nem akart mar a lannyal talalkozni, inkabb kerulte ha rairt. Kb egy honap telt el es mi osszejottunk, azt mondta sose gondolta volna, mert en tul szep vagyok hozza( az o szavaival elve, en nem ezt gondolom). Eloszor minden ment ahogy menni kell, de mostmar minden napomat az teszi ki hogy a baratsagunk alatt hogy tudott lenni massal, ha en nem voltam massal. Sajnos minden kis reszletet tudok. A kapcsolatba mindent belead, tudom hogy nem csalna meg soha, de megis ezen nem tudok tullepni.
2018. márc. 6. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs bajod, csinálsz.
2018. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az elsőnek.
2018. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem inkább a kérdés az, hogy a barátságotok alatt te voltál e mással? (Csók, szex)

Totál felesleges ezen agyalnod, mivel semmi nem volt köztetek, sőt bátorítottad is. Miről beszélünk? Gyanítom a srác már akkor is többet akart, de a bátorítással egyértelművé tetted neki hogy te semmit nem akarsz tőle.


Ezek a kapcsolatok (barátságból szerelem) a legszebbek, ne cseszd el. Kösd le magad és ne agyalj hülyeségeken.

30F

2018. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Istenem. Ez legyen a legnagyobb gond az életedben. Hisztis liba

24/L

2018. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
U.I.: Barátságotok alatt, h tudott mással lenni? :D Miért? Neked kellett volna magát tartogatni? Uram irgalmazz! Minek is jöttél össze olyannal, akinek a múltját nem tudod elfogadni. Foglald inkább el magad mint egy normális ember! 24/L
2018. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod, hogy elotted is volt elete? Wtf? Mennyi idosek vagytok, 15?
2018. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hisztis liba szerintem akkor lennek, ha tudnad hogy csapkodva veszekszek, vagy mas rossz modon reagalom le, de ezek nem ordibalos veszekedesek(nyilvan nem az), hanem magamba orlodest jelent, a tobbieknek koszonom a valaszt,en is igy latom, de neha elhatalmasodik a fajdalom. En nem voltam massal ez ido alatt.
2018. márc. 6. 20:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem igy ertettem, nekem is van multam :D valoszinuleg a volt kapcsolatombol hoztam ezt, mivel ott amig nem fekudtem le vele, addig osszejart massal, es a fejemben osszekapcsoltam ezt, helytelen modon. Mindenkinek koszonom,felnyitottatok a szememet.
2018. márc. 6. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, milyen fájdalom? A múltjához semmi közöd. Akkor milyen fájdalomról is beszélsz? Azért mert volt mással? Tök jogos! Te is voltál mással. Neked, h esne ha ez alapján generálná a feszkót? H valakivel szexelj, arra elég felnőtt vagy, de h felnőttesen is gondolkodj, az már nem megy úgylátszik...
2018. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A tobbi lany nem zavar, ezert sem ertem magam, a tobbi baratomnak sokkal tobb lannyal volt dolga, szoval ezert se ertem ez az egy miert zavar annyira
2018. márc. 6. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!