Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felesleges hiszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felesleges hiszti ez részemről vagy jogosan zavar a barátom viselkedése?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hatalmas butaság, de nekem rosszul esik, hogy amikor a barátom felébred nem én vagyok neki az első. Úgy értem, hogy először kimegy rágyújtani, iszik néha reggelizik is és általában én ilyenkor még tvezek az ágyban, lustálkodok. Hétköznap megértem, mert mindig korán indul dolgozni, de hétvégén simán hozzám bújhatna egy-két percre. Ilyenkor úgy érzem nem vagyok neki fontos. Ma is ez volt (mint mindig) és mondtam is neki, hogy rosszul esik, de csak annyi volt a válasz, hogy ne hisztizzek már feleslegesen.

Tudom nem ez a világ legnagyobb gondja és örüljek, hogy jelenleg nincs ennél nagyobb problémánk, örülök is és természetesen nem szakító ok.Kiváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.


2016. márc. 26. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még hétköznap munka előtt is odabújok a barátnőmhöz vagy legalább adok neki egy puszit indulás előtt.
2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez a rutinja, de amúgy minden más helyzetben érzed, hogy fontos vagy, figyel rád, egyáltalán nem probléma. Van aki nem igényli a bújást, pláne reggel, inkább kimegy mosakodni, fogat mosni vagy épp úgy tesz, mint a párod.
2016. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a gyanúm,hogy nem csak ez a gondotok.Empatikusabb,érzelmesebb pasira lenne szükséged,nem a mostanira.
2016. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel olyan vagyok mint a mosott sz*r, de tényleg. Sokszor még az is gondot okoz ébredés után, hogy rájöjjek, hogy kell kikapcsolni az ébresztőt a telefonomon. (Egy sávon kellene végig húzni az ujjamat, még nyíl is mutatja, hogy merre, de hosszú másodpercekig csak nézem, mire felfogom, hogy mi van.)

Az kizárt, hogy ágyban maradjak mert egyből visszaaludnék, úgy hogy első dolgom kipattani és gyorsan valamibe fogni. (Átöltözés, pisi, kávé főzés) Amúgy bújós meg ölelgetős típus vagyok, de reggel egyszerűen túl rossz a kedvem és ideges vagyok ehhez. Kell jó fél óra, mire magamhoz térek és csak ezután vagyok képes társas tevékenységet folytatni. Plusz ha felkelek, akkor felkelek. Onnantól elindul a nap, nem azért ébredtem, hogy ágyban maradjak és lustálkodjak. Lehet a barátod is ilyen típus, mint én.

21/L

2016. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ritkán kelünk eggyütt a munka miatt. Énis és a párom is bujosak vagyunk. Én dohányzom,reggel felkelek kimegyek rágyujtani és kv-zní.

Utánna bujok visza párom mellé és lustálkodunk amig a lányom fel nem kel.

N24

2016. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 omba ***** válasza:

Tényleg nem egészen értem a problémát, ha melletted ébred, hogyan bújna oda?

De azért ez eléggé nem jó válasz: "ne hisztizzek már feleslegesen. "


Én ébredek korábban, és amire felébred főzök neki kávét, reggelit - ő annak örül.

Szóval valami kis érzékenység, odafigyelés belefér egy férfiemberbe is.

2016. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem tisztel ez a csávó téged. Szerintem idő kérdése és verni is fog, szóval jobb, ha rögtön szakítasz vele.


Amúgy ha ez a legnagyobb problémád vele az életben, akkor tényleg elég alacsony lehet a toleranciaküszöböd. Vagyishogy IGEN, ez hiszti.

2016. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
nem is azzal van a gond,hogy nem bújik oda hanem ahogy reagált.. "ne hisztizz". ez nem jó jel, szerintem érzelmileg nem nőtt fel ami nem sok jót fog eredményezni a jövőben
2016. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
A lány hisztizik, de a fiú nem nőtt fel érzelmileg... tökjó. :)
2016. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Ha egy kapcsolatban az egyik félt valami zavar, és az az illető ezt szóvá teszi, és a másik reakciója annyi, hogy "ne hisztizz már", akkor az szerinted egy oké kapcsolat? Nem az. Normális ember meghallgatja a párját és elbeszélget vele a gondjairól. H az én párom lekezelné a gondomat annyival, hogy "ne hisztizz már", küldeném el a búsba.
2016. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!