Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet csajok elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet csajok elérni, hogy a pasitok akivel együtt éltek csak nektek akarjon megfelelni, ne az egész világnak?

Figyelt kérdés
Mert kezdek be csavarodni adtol hogy sok mindenben döntésképtelen és sokszor háttérbe vagyok szoritva és másoknak is ígérget nem csak nekem és mindenkinek segíteni akar és folyton elfelejti amiket nekem ígért volt hogy elfelejtete az évfordulónkat mert másnak segített.

2018. márc. 7. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha nem változtat, viszlát.
2018. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Minden probléma kommunikációval oldható meg.
2018. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt mind egy szuszra írtad le :D?


Összeköltözés előtt is ismert volt ez előtted?


A döntésképtelenséget én a megfelelési kényszerrel párosítom. Lehet, hogy ő ilyen. Jólelkű, de közben hebehurgya, mert nincs a jelenben...Esetleg ne elérni akard, hogy NEKED megfeleljen, és olyan ember legyen, amilyet TE elképzelsz magadnak.


Ha együtt éltek, könnyebb leülni és megbeszélni ezt.


De, ha rám hallgatsz, gondolkodj el rajta, vajon rólad miért feledkezik meg, miért szorít háttérbe? A lányt, akivel összebútorozott, akivel már komolyabb szintre emelte -elméletileg- a kapcsolatát, miért mellőzi...

2018. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"gondolkodj el rajta, vajon rólad miért feledkezik meg, miért szorít háttérbe? A lányt, akivel összebútorozott, akivel már komolyabb szintre emelte -elméletileg- a kapcsolatát, miért mellőzi."


Bocs, de szerintem ezt nem kellene visszacsapni a Kérdezőre.

Egyszerűen vannak ilyen emberek, mint a párja.

Mindig másnak, a külvilágnak akarnak megfelelni, soha nem annak, aki közel áll hozzájuk.

Szüleim is ilyenek voltak mindig.

Rossz az ilyennel élni a mindennapokat, bosszantó is, előbb-utóbb dühítő is.

Kérdező, szerintem beszéld át vele. Ő talán még alakítható, ha belátja, hogy mi az, mait csinál ezzel lényegében.

Egyet megsúgok, egy életet szar lesz vele így leélned.

2018. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki milyet szakít, olyat szagol. Te választottad, ne akard megváltoztatni.
2018. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretem de sajnos ilyen mindenkinek meg akar felelni és én nekem meg alig másokhoz képest.
2018. márc. 8. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!