Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális betegségben szenvedőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegségben szenvedővel lehetetlen normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt kérdéseket, válaszokat ezzel kapcsolatban.

Sajnos elég elkeserítőek a válaszok. Valakinek van tapasztalata?



2018. márc. 7. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Igazabol mindenki bopolaris. Max az amplitudo kisebb. Ahol nagyon nagy ott nagy szukseg van egy vagy tobb megerto segito elfogado tarsra baratra.
2018. márc. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Bipoláris és kajazavaros pont az a kettő, akikkel kösz, nem.


Első párom anorexiás volt, majd blimiás, hazudozásból áll az élete. Tagadta, hogy hány - egyértelmű volt -, aztán már mindenben hazudott.

2018. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig jobb, mintha biszex lenne. :D

Sok sikert hozzá. :)

2018. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Krisparker válasza:
...a borderline a legkeményebb szerintem,mert az nárcisztikus meg néha másodlagos pszichopata is tud lenni.láttam mindent, szorongás,dührohamok,idegösszeomlások,depresszió,falcolás,öngyilkossági kísérlet..nem könnyű velük,de nagyon szép,mert értékes emberek tehetségesek és nagyon tudnak szeretni,szóval amikor nem éppen valami tré van, akkor sokkal jobbak mint egy átlagos barátnő,az enyém gyönyörű is volt,és ezerszer jobb szerető volt mint bárki...
febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!